Akmenys, minerologija...

Iš viso aš esu turėjusi malachitą, baltąjį agatą (šitie abu vienu metu nuo manęs pabėgo), dar turėjau ametisto vėrinį, bet jis sutrūko. Aš kažkokia netikėlė - visi akmenys nuo manęs sprunka Nežinau Ai, prisiminiau. Dar turiu tigro akies pakabuką, bet dabr kažkodėl jo nebenešioju. Turėjau ir padovanotą gintarą, bet jo nemėgstu ir visi nenešioju…
Daugiau nieko nebeperku, nes, matyt, neturiu intuicijos ir nesugebu išsirinkti to, kas tinka.

Tigro akis labai tinka tiems, pas kuriuos išreikštas horoskope mutabilus kryžius: Dvyniai-Mergelė-Šaulys-Žuvys.
Šypsena
Geras akmuo. Myliu
Gintaro ko tai ir aš nelabai… Ne

geda man del neisprusimo, bet ka reiskia mutabilus kryzius. as ir esu dvynys, man labai idomu Mirkt

http://www.astrol.lt:
Judrūs (mutabilūs) ženklai – Dvyniai, Mergelė, Šaulys, Žuvys. Lyginant su kardinaliais ir fiksuotais ženklais, tai silpniausia įtaka pasižymintys Zodiako ženklai.

šiaip reikia normalų horoskopą daryt…

Jei plačiau apie mutabilius ženklus, tai jiems charakteringas intelektas, pasižymi judrumu, apsigimę organizatoriai, silpnoji pusė - nuoseklumo ir ištvermingumo stoka.


Savo asmeninio horoskopo nežinau, tik tiek, kad esu Skorpionė… Vadinasi, tigro akmuo neturėtų ypatingai tikti Nekaltas Kažkodėl pastaruoju metu jo beveik nebenešioju. Galvoju vieną kartą reikės rimtai nusipirkti, ką nors, kas tinka.

Tai, kad tu Skorpionė, nereiškia, kad pas tave negali būti išreikšti kiti ženklai.Šypsena
Paprasčiausias būdas sužinoti yra
http://www.astro.com
Netobula, bet geresnio nete nieko nėra.
Labas

catone rašė:
aciu, sita pabandysiu buda. bandziau viena toki panasu “taip ar ne” testa su pirstais, bet tas man ko tai nelimpa Ne

[/quote]

Na kaip? Ar pavyko?


Džiugu, kad atsirado ir daugiau minerologija besidominčių žmonių Laimingas ZoseXYZ Labas Oho, kiek akmenukų turi Apakęs Aš tai dabar nė vieno nenešioju Nekaltas

[/quote]

Labas Taip pavyko. Is tikro jau zinojau kad tinka ji man tik paemus Šypsena Del intuicijos, tai as pajauciu akmeni tik paemus i ranka - taip gera pasidaro, tokia banga pereina per kuna Girtas …Kazkada nusipirkau rozini kvarca. Ar girdejot, kad ji gerai tureti prie kompo - sugeria neigiamas bangas?

Jo, rožinis kvarcas turi tokią savybę. Nord aš kitas labiau vertinu.
Sėkmės su akmenukais Labas

Na kaip? Ar pavyko?


Džiugu, kad atsirado ir daugiau minerologija besidominčių žmonių Laimingas ZoseXYZ Labas Oho, kiek akmenukų turi Apakęs Aš tai dabar nė vieno nenešioju Nekaltas

[/quote]

Labas Taip pavyko. Is tikro jau zinojau kad tinka ji man tik paemus Šypsena Del intuicijos, tai as pajauciu akmeni tik paemus i ranka - taip gera pasidaro, tokia banga pereina per kuna Girtas …Kazkada nusipirkau rozini kvarca. Ar girdejot, kad ji gerai tureti prie kompo - sugeria neigiamas bangas?

[/quote]

Beje, rožinį kvarcą reikia kasdien plauti, jei jis stovi prie veikiančio kompo visą dieną (kad išsikrautų).

Taip o jei kelias dienas pastovi, tai mano katinas ji numeta. Sako kates jaucia neigiamas iskrovas.


Beje, gal kas zinot kaip vadinasi juodas nebrangus akmuo, as ji pirkau is gatves prekeiviu, sake intuicija gerina ar pan.

agatas. kada rekomenduojama ji iskraut ir kaip geriausiai tai padaryt? Šypsena

Geras Apakęs Šiaip žinojau, kad katės jaučia neigiamą energiją, bet kiek girdėjau - joms patinka. Pavyzdžiui, naujuose namuose pirmiausia reikia paleisti katę ir ten kur ji atsigula, nestatyti lovos Nekaltas

Hm… Gal hematitas? Jei toks truputį blizgantis… Arba palauk, paieškosiu, kas dar gali būti Mirkt


Agatų būna bile kiek spalvų ir rūšių. Gal galima pirmiausia sužinoti koks jis?

jei turi laiko, paziurek ir kaip valyti kalnu kristola(jei jis valosi), nes prie jo katinas irgi lenda daznai, o prie kitu akmenu - ne

Hm… Kad lygtais nieko ypatingo apie jo valyma neturiu Nekaltas Tiesiog nuplauti po tekančiu vandeniu. Gilesniam išvalymui reikia laikyti porą dienų lede ir tiek pat sūriame vandenyje… Įkrauti tekančios saulės šviesoje.


Kiti juodi akmenys - labradoritas, magnetitas, opalas, oniksas, dulsvasis kvarcas, rodonitas, špinelis, juodasis turmalinas. Va, kiek juodų radau Cha cha O tai tau pavadinimo nesakė, kai pirkai?

v, mano agatas toks kaip ir sviesus, pilkas su juostelemis Šypsena

Hm… Tada gal "sraiginis". Reikia kartą per savaitę plauti tekančiu vandeniu ir įkrauti rytinėje saulėje.

Tikiu brangakmenių poveikiu. Siaip tai ir zmogus pilnas visokių virpesių, ir juos perduoda per bet kuriuo savo apsireiskimu. Buna tik pabuni salia, ir jau gauni tam tikra virpesiu doze. Ar tie virpesiai mums padeda ar kenkia, tai čia jau nuo žmogaus savybiu priklauso.

sake, pamirsau Cha cha . Bet vistiek aciu. labai seniai pirkau ir tada neteikiau akmenims jokios reiksmes.
Hmm, tai kodel tada pirkau…Laimingas ? Ai, nueisiu as tu prekeiviu ir paklausiu

dekui, v GėlėŠypsenaLabas

catone >>> O kur tu čia juos perki?

zava >>> Nėr už ką Mirkt Malonu padėti Laimingas