Akivaizdziai virshytas greitis.. ar girdejot kanors?

beje, gal gali placiau apie tai papasakot, kaip mentai naudojas vairuotoju nezinojimu?

toj mentai sustabdys ir sakys tavo auto TA negalioja, nes MATAU kad biski netvarkingaCha cha

Nu taip… Pas mane “akivaizdžiai rūdys lyst pradėjo…” Cha cha

Beje, o dabar man pasistojo tokis klausimas: ar gali gaidyt mentai už tai, kad pas tave CO per didelis, kai jie gatvėj pamatuoja? Juk tarkima aš to nežinau, kad pas mane per didelis, akivaizdžiai to nesimato, CO yra bekvapės ir bespalvės dujos, neužuosi, nepamatysi… Tai ir važinėji… O čia sustabdo ir sako, oooo vyras, pas tavy CO Baisu. Juk tokiu atveju tereiktų pasakyt: “oi ačiū, aš nežinojau… Varau tuoj pat į servisą…” Ar aš neteisus?

Nezinojimas neatleidzia nuo atsakomybes.taskas Šypsena
Del greici visiska nesamone. Del draudimo kiek zinau TURI TEISE BAUSTI,bet tai NEREISKIA KAD BAUDZIA,net nezinau ar yra bauda numatyta ir kokia? del langu kolkas galima visus isskyrus priekini ir priekinius soninius,kaip bus toliau-pamatysim Mirkt

O taisyklėse nėra pažymėta, kad CO reikia tikrintis periodiškai, kas mėnesį tarkim… Kokio velnio man lėkt į servisą, kai akivaizdžiai nejauti jokio blogumo?

ten parasyta, kad negali vazineti su netvarkinga ir techniniu reikalavimu neatitinkancia masina ir to pakanka Mirkt

o kas ta netvarkinga kaip pas big brother rudys lendaCha cha?
cia mazdaug is tos serijos, girdi kaip tavo Opelis rudijaCha cha?

kalba ejo ne apie rudis,o apie CO. Gali susirasti ir pasiskaityti techninius reikalavimus,kurie keliami automobiliui.
Jei kalbi apie mano Vectra- tai ant jos kebulo rudziu nera Mirkt

Rūdys irgi yra netvarkinga mašina…
Dėl protektoriaus gylio matavimo, sutinku, galima pačiam pastebėt, kad plikos, bet dėl CO, nesutinku.

kai buna akivaizdziai virsytas greitis tai mentux ne tik kad nr ale ir nesupranta koks daiktas pro ji praskrido, ciut ciut mazesniu uz garsa greiciu…Cha cha

Taigi, o ką man daryti, kai mano mašiną Vilniuje daug policininkų akivaizdžiai pažįsta, nors nei blogietis koks esu, nei taisykles pažeidinėju, nei draugų policijoj turiu Cha cha O anie akivaizdžiai mato mano įtartinus langus, ir akivaizdžiai tai ignoruoja Šypsena

aha Taip,tegu savo pirma Co pasimatuoja Volveko to supersto…

[/quote]

Rūdys irgi yra netvarkinga mašina…
Dėl protektoriaus gylio matavimo, sutinku, galima pačiam pastebėt, kad plikos, bet dėl CO, nesutinku.

[/quote]

Rudys (isskyrus kiaura prarudijima) nera eksploatacija draudzianti salyga Mirkt is cia esminis skirtumas. padangos yra, del CO nesu garantuotas Nekaltas reikia paskaityti-bet neturiu laiko

Nezinai ka daryt Apakęs
Vaziuodamas gatve ir pamates pareigunu ekipaza,net jei jis kita vairuotoja dabar baudzia,privaziuoji ir sustoji.Palauki savoe eiles,tada prisipazisti kaltu ir pasakai,kad gailiesi. Tada paprasai,kad tau israsytu bauda,nes kitaip tavo sazine neleis tau nakti uzmigti. Sumoketi gali ir vietoje grynais, taciau oficialiai,o ne i kisene,nes pareiguno kiseneje jau gali nebuti vietos tavo kupiuroms ir jis tada gali pasijausti nejaukiai. Vat-viskas elementaru Cha cha

iseik is girtumo stadijos ir paskaityk aks priesh tai buvo tokiu atveju Cha cha

as gi parasiau kad nera tokios baudos uz greiti…

ir temos pavadinimas ne teiginys o klausimas ! Cha cha

Paskaitinejus cia matyt jog siandien akivaizdziai daug kam sunku po savaitgalio Cha cha