akinukai

Man keistas poziuris, kad akinukai turetu but kiek imanoma maziau pastebimi. Juk kas akivaizdu, nepaslepsi, o stilingi gali tikrai papuosti veida.

foto kurią įsidėjau šitam klubui kabo man ant nosies akinukaiŠypsena nžn gražūs jie ar ne,bet jie visiems tinka ir patinkaBe be beBe be beBe be beJuokiasi bet nuo šiandien pas mane ekstremalūs pokyčiai nusipirkau kontaktinius lešiusMirkt Cha cha nenori ir tu pabandyt Cha cha
o rėmelius uz 100lt tikrai nelengva nusipirkt,ir kai dar jiems keliama tiek kriterijųŠypsena nžn nžnŠypsena paieškok,gal rasiŠypsena

Neįsivaizduoju, kaip taip pigiai už akinių lęšius mokatApakęs. Nebent stikliniaiNekaltas. Aš vien už lęšius 250lt sumokėjau.

aš savo akinius pirkau Klaipėdoje,optikos centre.
rėmeliai labai ploni metaliniai, dar ties kojelėmis yra tamsiai mėlynos spalvos ornamentas.
mokėjau maždaug 250 už juos, ir tai buvo mažiau nei vieno stiklo kaina…
prisidedu prie manančių, kad originalių ir stilingų akinių už nedidelę kainą nenusipirksi.

dar kolkas akiniu nereik pirkti LiežuvisTaip

na, 250 lt pakloti vien uz stiklus sakyciau brangu… vasara dariausi akinukus nuo saules su dioprtijom, ir tai pigiau sumokejau…Nekaltas
o siaip mano veidelis toks nestandartinis, kad ant nosies bet ko neuzdesi. akyciu nesimato… ir tada berniukai ziuri biski zemiau nei reiketu…Juokiasi

Turiu dvi poras akinių. Seni jau jie. Vieni tokie juodi,ovalūs,metaliniai rėmeliai,o kiti tokie balti, plastmasiniai, pusiau pailgi. Na, gal daugiau kvadratiniai.
Nesenei buvau optikoj, naujus užsisakiau. Tai jie tokie raudoni ir yra šiek tiek juoduliuko ;D Pailgi ir gražiai atrodo. Pirkau su nuolaida tai 99lt. O lešiai tai už vieną 60lt. Bet jie tipo geriausi buvo. ;>

ir as kazkada tajp vargau ieskodama akiniuTaipniekur neradau,kad butu ir grazus,ir nebrangus,kol neuzejau y viena maza parduotuvyteGeraijin yra ejnant link austos vartu,prie filharmonijos,priesajs kepyklele kazkokiaNiam niampigus,geros kokybes,grazus akinukajTaip

nelbj isivaizduoju grazius akinius uz 100lt…maniskiai paprastuciai visikai (jie darbui skirti) tamsiai zaliais metaliniais remeliais kainavo 200lt…dar stiklai kakziek… ir kas cia per nesamone kad akiniai plastmasiniais remeliais feministiska?

Svarbiausia, kad Tau pačiai patinkaLaimingas
Gero nešiojimoMirktLabas

pvz nešioju tokius kuriuos man patarė optikoje sakė kad jie naujoviški ir geros kokybės mokėjau 120lt,bet apsimokėjo.

Man akinukai atrodo sexy nes jie suteikia zavesio ir parodo kad esi protingas zmogius Idėja
Akinuku yra labai graziu FIELMAN liuxGeraikiek esu apvaziavusi optiku ten kieciausiaiCha chaValio

as neisivaizduoju normaliu akinuku uz mazesne negu 600lt kaina Nekaltas
man paciai tai nelabai aktualu,bet va mamai padejau rinktis,sesei… Nekaltas
o modeliu visokiu visokiausiu yra.tik pinigu turet reikia ;D

Vo vo…man irgi reik naujų rėmelių ir, kad kaina iki 100 liotų būt…Ale niek aš nerandu…viską apieškojau…noriu juodų ir beabėjo kvadratinių…plastmasiniai ar ne, jau dzin…ir nelabai supratau, kaip gali atrodyt feministiškai akiniai? Niam niam

uhh, nu to “feministiskai” nemoku graziai paaiskint. gal tiesiog ne toki zodi panaudojau?..Nekaltas man kazkaip zmones (o ypac verslininkes moterys) su tokiais plasmasiniais ryskiu remeliu akinukais atrodo biski… agresyviai ar piktai… be to, pirmiausia pastebi akininukus, o paskui tik zmoguti, kuris po jais slepiasiLabas

[quote] na manieji plastmasiniai, ryškus…rudi į ryžumą nešantys…kvasdratiniai. labai jais džiaugiuos… ne spuikiai tinka. prideda netgi intelektualitiškumo šiektiek Cha cha

Tokie balti, beveik kvadratiniai. Juodu remu, beveik Cha cha svarbiausia, kad tiktu. Individualu.

O akiniai plastmasiniais rėmeliais gan gražiai atrodo…
Na, bent jau mano tokie
ir very nice atrodo…
^^
Btw, kažin ar gausi tikrai
gerus ir patvarius rėmelius už 100lt…
(blush)

hmm nezhinau man tai grazhus db buna tokia masyviais remeliais…Šypsena)) ash taj savo pirkau seniau nemasyviais o gana paprastais remeliais gelezhiniais ish Byblos kolekcijos. tuo metu kolekcija buvo nauja tai apie 700lt mokejau bet tikrai gerai laikeMirkt nors akiniu nenesioju…retokaiŠypsena bet tie remukai tj supahŠypsena matosi kad geri ir patvarus ir panŠypsena

Noriu graziu stilingu akiniu nuo saules. Naudociau vairavimui ir pasivaiksciojimams lauke (ne sportui). Kaina nesvarbu, taciau butina, kad neiskraipytu spalvu. Pasizvalgiau optikose, bet nieko doro nepastebejau Liūdnas Gal dar nesezonas