Akiniai nuo saulės ar nuo...?

mani tei nervina, kai kalbi su zmogum, o jis nesugeba nusiimt akiniu nuo saules, kazkaip norisi matyt akutes, nes jos daug ka pasako!!!Laimingas

Kietas

akiniai nuo saules yra kartais tiesiog butini, nes kitu atveju nieko normaliai nesimato kai saule i akis spyyyyginaGirtas
o shiaip tai buna kartais grazu visai…bet man fainesni tokie akiniai kai buna ne visai juodi ar veidrodiniai, o matosi akys per juos kazkiekTaip

Tie kur gatvese pardavineja tai del stiliaus nes jie ten sake normaliai neislauzia spinduliu todel kenkia akims… Kietas

Na as akinius nuo saules tik praitais metais uzsidejau ir galiu pasakyti kad tai geras daigtas-ir geriau atrodai ir pasislepi nuo zmoniu(nes daznai buna kad su akiniais taves neatpazysta)

KietasGerai

O as is viso neturiu akiniu nuo saules…Nekaltas

is pradziu nusipirkau juodus tamsius, bet neilgam tokiu norejau, tai uzsinorejau spalvotu, bet siaip akinius nesioju ir kaip apsauga nuo saules ir kaip stiliaus detale…Cha cha

Manau, kad akiniai nuo saules - ivaizdzio dalis. O nuo saules apsaugo tik geri akiniai, kainuojantys nemazus pinigus.
Be to, manau, kad tikrai akiniai padeda atsitverti nuo pasaulio, o kartais sis paslaptingumas kaip tik suartina zmones. Juk teisingai sakoma, kad paslaptingos moterys traukia.

Taip

O man patinka akiniai nuo saules, ir ne taip rysku ir kaip lankelis gerai atrodo Taip Cha cha
Ir dar buna juos uzsidedu, kai bunu pikta ar suirzus Ignoruojuir nenoriu, kad aplinkiniai mano piktas akis matytu Pavargęsslepiuosi, taip sakant Cha chaCha cha