AKCIJA nukeliama

O valdzios vyrams tiktiausiai taip neatrodo…

O be to savivaldybese nukvakeliu netruksta…

Uzh tai, kaip ash dzhiaugiuosi, kad manes per isheigines i Ryga ishvazhiuoju ir Vilniuje nebusiuŠypsena I miesta neisheit, kaip shiandien per radija sake, o dar ir apgyvendins ji tikriausiai "Vilone" tai ash ir su shunim isheiti negalechiau, nes prie pat Ukmerges plento gyvenuŠypsena

Paskutinė info iš Daivos D. - akcija šį savaitgalį neįvyks.

Tai jau tikrai Taip

O kaip as dziaugiuosi, kad paroda vyks kita, o ne si sekmadieni TaipTaipTaipMusu ir kitu dalyviu tikriausiai i Vilniu neileisu Aš nekaltas

Blogai kad akcija neivyks reiks ja atideti bent 2 savaitem Liūdna

Paprastai. Livija nunešė pareiškimą į savivaldybę, ir tai turėjo reikšti, kad leidimas bus. Akcija nepažeidžia jokių įstatymų ir yra absoliučiai teisėta - o tai reiškia, kad neduoti leidimo savivaldybė paprasčiausiai neturėjo teisės. Rengiant akciją kartas nuo karto paklausdavau, kaip leidimo reikalai, man būdavo atsakoma - nesijaudink, čia pats lengviausias dalykas, nebus jokių problemų.
Net ir dabar galima būtų buvę leidimą išmušti, jeigu… Cituoju telefoninį pokalbį: Tik neskambinkit, neikit ir nereikalaukit, kitaip mums bus užkirsti visi keliai.
Kitą kartą tokią ar panašią akciją surengti realu tik pavasarį. Tikiuosi, VKK veikla tuo metu jau bus įsisiūbavusi, jis galės būti oficialiu organizatoriumi ir nereikės ieškoti pagalbos jokiose formaliose organizacijose.

Hm. Užknisa mane tokios visagalėmis besijaučiančios savivaldybių bobos. Man atrodo, galima būtų gerokai patriukšmauti. Taip ir į akciją dėmesio daugiau atkreiptume, ir bobom vienąkart būtų parodyta, kad ne jos čia visagalės Piktas

Turiu šiokių tokių ryšių Kaunadienyje, esant dideliam reikalui atsirastų ir Lietrytyje. Su televizija kontaktą jau turim. Akciją jau šiaip ar taip sugadino… Piktas Machniom? Baisu

efkOnai ar nemanai kad jeigu mes taip pakeltume veja tai mintys apie sunis (zmoniu kuriems atrodo kad sunys tik tersia)dar pablogetu…

Sutinku su Seila. Juk vienas iš akcijos tikslų - palankios visuomenės nuomonės apie šunis formavimas. Man rodosi, protingiau būtų palaukti patogesnio momento (kad nebūtų nei parodų, nei artėjančių kalėdų, nei garsių užsienio piliečių atvažiavimo). Na, ir geriau pasiruošti.

Jei situacija pateikti objektyviai, tikrai nemanau. Na, bet, jei Daiva D. pripažįsta, kad akcijai nebuvo pasiruošta - gal taip ir geriau.