Akcija \"kas po letena?\"

Cia irgi priklauso nuo gyvuno. Pvz. mano "lietuviskas" katinas visa savo gyvenima ede tik maista is supermarketo. Ir ka? Sveikas, lieknas ir blizga kaip "ciainikas". Šypsena

O kiek metu tavo patriotiniam katinui,ar jis kastruotas,ar jis vaiksto kieme?

…o ka man daryt, jeigu suo TIK Darlinga Kanda???
Jeigu jam patinka tegul valgoCha cha

Na jeigu jūs turite tokius duomenis tai jau šis tas. Bet aš neretai girdžiu, kad ir nuo brangiųjų "gerųjų" maistų, ypač kurie turi daug baltymų būna alergijos. O akmenligei daug įtakos turi ir paveldimumas. Taip, kad kiekvienas turi savo nuomonę. Tik eilinį kartą sakau, vadovaukitės savo patirtimi, ne vien straipsniais.

As tau galiu padaryti,kad ir pjuvenas es.Gyvunai vadovaujasi kavapais.Uztenka ideti kvapo ir maistas edamas.Daug kas manes klause,kaip cia yra,kad needa gero maisto?O maistas kvepintas.Nu kvaili jie.Apgauna gamintojas.As truputi prekiauju visokiais ir bandau ant savo gyviu.Net tie geriausi ir tai skirstosi pagal skoni.Jei nori be diskusiju,tai savus nuo mazycio auginu tik Hillsu.Labai brangu,bet kol mazas tai yra pamatai.Esu mates daug ligotu nuo maisto.Bet jau geriau Darlingas nei desreles su druska ir zmogiskais prieskoniais.

Teisingai.Baltymai-riebalai labai priklauso nuo veisles,ir kas tinka vokieciui,tas visiskai netinka senbernarui.Bandykit,bet geriau pasiklauskit,ypac su amerikietiskais maistais,ju paskirtis truputi kitokia.

Alergija gali buti nuo betko. Nereikia varyti ant brangiu maistu.Ne
O sirpotrebas ir yra sirpotrebas.
Klausimas yra toks ar jums reikia profesionalaus maisto ar ne. jei nesiruosiat labai jau super maitinti sunis ir vesti i parodas, arba turite dvor-terjera tai tinka ir tokie maistai is marketu. O jei reikia rimto maisto tuomet reikia pasirinkti profesionalu maista. O kuris tinka jusu sunekui jau cia turite patis isbandyti.Mirkt

Tiesa ,bet nelabai.Ir lenciuginiui labiau patiks.Jei jaiqu veislinis tai brazauskas,o kate mano ne veisline , na ir kas,neturi paso.Bet susdu neseriu.

TaipTaipTaipTaipTaip… visiskai sutinku, specialus, atidziai, rupestingai ir ismananciai parinktas maistas- shunims siekiantiems rezultatu… kaip ir sportininkams… Cha cha

Nu susirgs tavo ,tai tu mane paminesi.

Mano katinas irgi ziauriai istikimas darlingui. O maisto nuo stalo arba to tipo "gerojo" net neuosto Ignoruoju Aciu dievui…

4 metai, kastruotas, lauke nera buves Taip

Jei kastruotas tai jau geriau.