Airiu seteris

Dauguma bedokumentiniu sunu labai skiriasi nuo dokumentiniu Šypsena Ir labai gerai Šypsena O vipetu bedokumentiniu dar nera Šypsena Ir gal niekada nebus (tikekimes) Šypsena Neisivaizduoju bedokumentinio vipeto Ne

Tai tau pasiseke, uzh tai ash labai gerai isivaizduoju be dokumentu pudeli, man tokiyus laabai dazhnai kirpti atvezhaLiūdna
O del kergimo… Jo isivaizduoju, kaip apsidzhiaugtu Kristina gavus toki pasiulimaŠypsena “Laba diena labai norechiau savo kalyte be dokumentu sukergti su tavo Midu”ŠypsenaCha cha

[quote]
Juliakon rašė:

Pas mus kieme bent 4 bedokumentiniai pudeliai yra Nustebęs O kai as mokiausi kirpti, tai tiek ju prisiziurejau…Apakęs

Gal padarom bandyma Cha chaCha chaCha cha Bet greitaja turbut reikia is anksto iskviesti Taip Nes Kristina sirdies smugi gaus TaipTaipTaipCha cha

TikriausiaiŠypsenaCha cha

Pas mus kieme bent 4 bedokumentiniai pudeliai yra Nustebęs O kai as mokiausi kirpti, tai tiek ju prisiziurejau…Apakęs

[/quote]

O tu ka kerpi? Ir kas gi pas jus moke, Birute?

Ko zliumbi, taigi ziufas cia parase, kad turi 3 metu nekilminga berniuka Kaune Aš nekaltas tik va, matyt teks kergti paslapciom Cha cha

Kerpu Šypsena Bet is manes tokia ir kirpeja Cha cha Tuos nekilmingus tai apkerpu, o prie parodiniu nelendu Cha cha Nu ir dar saviskius apkarpau Taip Kirpt moke Birute.

O vipetus dar ir kirpt reikia? Apakęs

Reikia Taip Ir netgi daugiau negu pudelius Cha chaCha chaCha cha

O jei rimtai, tai nebutina, bet as nriu i ringa iseiti su tvarkingais sunimisŠypsena

Taigi jie ir taip beveik pliki. O gal dobermanus irgi kerpa??? Gyveni zmogus ir mokaisi

Kerpa, ir ishvis kerpa viu veisliu shunis. Aishku, tokiu kirpimo ne reikia mokytis, bet… Aviganiai, turiu ne mazhai kailio, pvz. kailis ant koju jiem yra liginamas, tuos vietos kerpa beveik visiems shunims, ausytes, usus, ir t.t.

Man rodos kazkas su Photosjopu pazaide…

kad 3g tai stopudovai bet tikraisuiai padirbejo!!!

cia kazkokia tipo nokia 3G bet nezynau pavadinimo,o gal kas padirbejo

kox nors 3g telefas

muiline cia o ne modelis Cha cha

Lievas, man labiau prie shirdie keturkampi ekranai Ir klavietura labia mazha. Chia arba Noshkos prototipas arba shaeip kazhkas neturejo ka veikti