Airbag

Čia bamperis gerai gavęs, tik nesutrupėjo visas dėl to ir atrodo gerai. Masina ble kokiu 2 mėnesių Piktas bet px. Kasko *pimp…*asko sutvarkys.

hollow Taip vertesi.

dr, o uz ka zvejus gesint pagal ta pati straipsni kaip botanikus ??? Juokiasi va bledina tai butu jau galima prie tos pacios sienos statyt, anas gi uz rankyciu utiutiu ciuciundrai sako ir eina kliudamas uz saknu su barmatuxos buteliu ir saldainiais kisenej Girtas

Velniūkštis ok ok, vietoje zveju jamam velosepedikistus Taip Cha cha sakai nakčius isimylejo? Cha cha

suprasi tu ten ji, jis gi save vis pristate, kad pisdec, pisdec koks brodiaga, ir +1namie nereikalingas, o dabar pist romantosikas alia lengvas, adijalo kokio sovietinio dar tik fone truksta Juokiasi nors su Dommu senai jau itariam, kad juodkrantei jis ne del katuku ir ramybes obitajet, o del senu vokieciu Taip Juokiasi Juokiasi Juokiasi nieks nepaneigs, kad tos barmatuxos buteli sriaube su kokia pensinerka is hanoverio Juokiasi Juokiasi Juokiasi

frau Helga Juokiasi

Blia tai damai turetu but pzda kaip smagu, kapoja jaunuolis i kopusta, ant sovietinio adijalo ir geria barmatucha is jos bambos Valio

tai poto ir pensijinius turtus palieka savo liebe bledina Taip guli poto ant smelio pripisise ir klauso bledina, kaip jam sprechina alte frau helga im ferien Juokiasi Juokiasi Juokiasi tu dar tiki kad jis seniau varydavo i vokiecius masinu parvaryt, bbi ten paliko popierius tvarkesi Juokiasi Taip

Piktas tavo liežiūvis Cha cha

cia as piktas, kad jis man nori medikus pasamdyt ir tik galva palikt Taip kad normaliai buxint negaleciau Užsispyręs Piktas

Kažin, ka darytu jei jam ta padeveta dama vaika pagimdytu?

Ktunx stumykla Juokiasi

kazkaip i tema multika jutubas ismete Cha chayoutube.com/watch?v=1t_sMynan_k

kurwa jei jau nedirbat, tai aikit wogt razpyzdiajai

Juokiasi tai gal jis ten su trulyku geria tam pleze tyharia

ka cia nx privoksi, jeigu jau kazkokia tavo frau madam auf deutchlend lenkiasi ir nori mano organus jai perdet Baisus Juokiasi nx tau kitaip tai sa zlobu man galva kirst Cha cha

pacany issa tiolok nenaprigajutsa Špygatodel ciertyla gali but ramus del savo siniako organu Juokiasi