Ai siaip ieskau zmonos.

Elva rašė:

Del vietos rimto Vyrai Širdis

Tai yra Gerai

ogi maruxz buvo paskelbes, kad ieshkosi virtualios zmonos. tai ir kandidachiu dafiga buvo. ir kai ishsirinko mane, tai ir pavydai atsirado visokie. na zodziu shyza Šypsena)

kanape rašė:

shalta sakai…tai daryk ishvadasMirkt bet kad zinok ir man neshilta Šypsena na kaip jau ir rudeniu kvepia, orelis neshiltas…

Taigi taigi…neturetum tu vyroKietas, kad ir kibernetinio…Mirkt

ai brach, tylet reikejo…betgi ne siena, ane?Šypsena

kanape rašė:

ai brach, tylet reikejo…betgi ne siena, ane?Šypsena

Visada reikia galvot,kad ne siena…o jei pasirodytu kad siena tai kas bus tas…

Kvepia Širdis+Širdis. Sveikinu GėlėsGėlėsGėlės.

shiaip jo, manau pats laikas(kai tau 24) pradet ieshkoti zmonos. pakol susirasi velnias zino kiek laiko praeis, ane? karta ir man vos nereikajo skelbtis, kad vyro ieshkau, bo visi kaip susitare gruzino kada kada…? na kaip tai dar be vyro sedziu MirktMirkt tik virtualu turiu
o gal ir tu pradziai kokia nors virtualia susirask, a? kiek tokiu bajeriu vestuvemis baigiasi…Mirkt

kanape rašė:

shiaip jo, manau pats laikas(kai tau 24) pradet ieshkoti zmonos. pakol susirasi velnias zino kiek laiko praeis, ane? karta ir man vos nereikajo skelbtis, kad vyro ieshkau, bo visi kaip susitare gruzino kada kada…? na kaip tai dar be vyro sedziu MirktMirkt tik virtualu turiu
o gal ir tu pradziai kokia nors virtualia susirask, a? kiek tokiu bajeriu vestuvemis baigiasi…Mirkt

Gal tikrai virtualiai…Šypsena.Kiek vestuvemis baigiasi nezinau.Bet gyvai gal butu geriauŠypsenaŠypsenaŠypsena

Liawas rašė:

kanape rašė:

shiaip jo, manau pats laikas(kai tau 24) pradet ieshkoti zmonos. pakol susirasi velnias zino kiek laiko praeis, ane? karta ir man vos nereikajo skelbtis, kad vyro ieshkau, bo visi kaip susitare gruzino kada kada…? na kaip tai dar be vyro sedziu MirktMirkt tik virtualu turiu
o gal ir tu pradziai kokia nors virtualia susirask, a? kiek tokiu bajeriu vestuvemis baigiasi…Mirkt

O kodel to virtualaus niekaip nesutvarkai(arba jis ko nesutvarko)?Cha cha
Gal tikrai virtualiai…Šypsena.Kiek vestuvemis baigiasi nezinau.Bet gyvai gal butu geriauŠypsenaŠypsenaŠypsena

ai kad zinok kazkaip ir nereikia, ir nesinori nieko tvarkytŠypsenaŠypsena buna kartais, kad kai kurie gali buti tik draugai ir neisivaizduoju kaip bachuro Mirkt
a tu vilnietis?

Imsiu ir parasysiu: ai, siaip ieskau vyro… Ar jau tada busim vienas kita surade?

Klausyk, tu gal paieskok zmonos kokiame nors "Yahoo" ar dar kur nors, tai bent per visa pasauli pasiskelbsi. Tiesiog daugiau shansu ka nors rasti.

Elva rašė:

Mariuxz, Tavo poziuris i seima rimtas. O cia iesko siaip sau.

As tik ieskau siaip sau,t.y nelabai inirtingai,o jei jau surasciau tai nebebutu "siaip sau"…

Ly rašė:

Siaubas koks neatsakingumas! Kai ieskai zmonos, reikia pasipasakot, koks amzius, svoris, ugis, ar esi is geros seimos ir kiek uzdirbi. O tu??!!Mirkt

Ko jus visi taip pykstat? Amzius mano 24 metai.Svorio ir ugio nezinau (matavausi gal 9 klasej),is labai geros seimos ir dar nieko neuzdirbuŠypsena kol kasŠypsena

Moters - niekada nebus ieskoma dykai… F.Nyce

Taigi "siaip sau" niekaip nesigauna… Šypsena

Ieskau zmonos.Suprantu,kad cia ne pati geriausia vieta,bet pabandyt gi galima Šypsena.Kaip jums atrodo?Bučkis

o blia… Apakęs Apakęs geras… Cha cha Laimingas

Juokiasi na tiesiog zhodzhiu truksta Juokiasi pagauna gi kadru… Cha cha

HAHAHA Cha cha bet tai spekit ar tie boksininkai veliau nepraranda kai kuriu protiniu sugebejimu po tokiu kovu?