Afrika...

vaziuojam kartu i afrika
Laimingasa?Drovus

ir dar labai noriu susipazinti su hoksila…Šypsenamanau jog jis labai ydomus zmogusŠypsenalabai daug turiu ko jo paklausti…va

jo…
afrikoj ir drambliu galima pashaudytiCha cha

ei!!!jums tik saudymai gaudymai ir terupi!!! gyvuneliu jus man prasau nesaudykit! geriau jau lietuvos zverelius pakankinkit…Šypsenaman negailaLaimingas

liabasssssss liurgaLaimingasLabas
man rodos afrikiete tuoj is to noro patapsiCha chaCha chaBučkisGėlė
Labas

http://www.abrodavskis.narod.ru/keliones.html

Galit pasiskaityti, gal kam nors pravers ateityje…

laba verzhleLiežuvis tai ko cia daba apsikraujavai?a? ko neini atsiskaityti info?IgnoruojuLabas

ai…NustebęsLiūdnasNežinau gi bleeee bleee… jau vakar vakare… kaip pradejo varyt upem upeliais… tai oooooooooo buvoPavargęs feux… tei bleeeen visas veidas kruvinas buvo… ai ka cia… kai susitiksim papasakosiu… o info tai ka… jau atsikeliau paskambino Rut… jau i vonia eit… i vel pradejo upem upeliais… tada praejo biski… galvojau na viskas einu … ir vel prasidejo…KandaPiktasNustebęso ka ir Tau info reikejo atsiskaityt???

ten viskas ne taip kaip per Discovery ar kur kitur rodo.Mano tėtis ten buvo.Gyvūnai tik rezervatuose gyvena,o baltaodžiai bijo po gatves vaikščioti.Viešbučių tvoros spigliuota viela apgabintos.Nieko ten gero.Ne

is Afrikos issirinkciau Egipta, labai noriu ten nuvaziuot Nustebęs Drovus gal atsiras sponsoriu? Flirtas Cha cha

noretis ir svajoti sveika…daba galit ramiai sau sedet i maigyt knopkes…

Afrika sakai??? Šypsena hmmm… Siuo metu noreciau i AliaskaCha cha

Egiptas dar nieko, bet ka kitoj daly Afrikos galima rasti - nesuprantu… nebent maliarija, AIDS ir visokiu kitokiu virusu Nekaltas

Afrika man asocijuojasi su aids ir visom kitom ligom. Nors noreciau aplanktyi Egipta,Tunisa ir PAR Šypsena

…cia i kazkieno komentara… neisidemejau nicko…

ten ne tik negrai yra. yra ir baltuju… Taip

vaziuojam i afrika? Pavargęs

afrika bombataCha cha

vaikai vaikaiCha cha