Aferistai skambinantys "policijos vardu"

Musu zmones labai naivus,jau kiek laiko apie aferistus kalbama,o zmones vistiek atiduoda savo pinigelius.

niu man buvo irgiz su policija bajeris… paskambino kazkox ciuvas ir sako kad man rejk i nuovada atvykt… as pagalvojau kad nieko neprisidirbau ir negalejau prisidirbt, taj greit ta ciuveli uzvarciau Cha cha tuom ir pasibaige mano ejimas i mentura Šypsena

prisiminiau savo gera drauga : Jis gavo zinute ‘jus laimejote nemokama vizita i **** parduotuve apsipirkti uz 1000 lt’ . O mano draugas atrashe ‘jus laimejote nemokama vizita i policijos nuovada Cha chaŠypsena

Man tai i mobilu paskambino, pasake kad mano sunus susimuse su kazkokiais uralaganais gatveje, ir reikia pinigu baudai sumoketi Baisu NekaltasZinokit kaip apsidziaugiau - pasirodo as turiu sunu !! Tūsas LaimingasPradejau labai laimingu balsu siulyti uzvaziuoti, supazindinti su tuo mano sunumi, isgerti morku sulciu TaipTaip ir neatvaziavo…gal reiks kreiptis i “Atleisk”, gal tikrai kurnors ant sio svieto vaiksto man dar nezinoma mano atzala Drovus