adrenalino fanatikaj ar kas?

chia ish mtv gavo o zinaj kiek ish reklamu gavo?taj padaugink ish dvieju…triju ir bus galutine sumele…shiam sezonujTaip

tas filmas … taij tik geriausiu kadru surinkimas i viena… va kaj rode juos ka jie lietuvoj dare Cha cha arba kajp jie po dramblio suda voliojos… Cha cha cia taij per ziauru… bet kur su riedlentem duodas taij liux Šypsena nors as pasigaminu adrenalino pakankamaj su dviraciu Cha cha vasara arba pavasari Cha cha

bet neasakyk rulos jegaTaipbishki neasupratau ka tu turejei omeny su lietuva ten?kiba jie buvo lietuvoj?[gal bishki praleides ash…]kur rasti ta filmuka kur lietuvoj buvo?

Niu ka… paziurejau Jackass… Nekaltas Ideja filmo liux, bet vis delto kai pasiziuri y triukus… nieko nesakau, kai kurie is ju tikrai verti demesio, bet kai kurie tai atsiprasant vemt vercia Šypsena adrenalino fanatikai? Niu nzn… ydomu kiek ten adrenalino gaunama, valgant savo myzh… sumaishytus su sniegu arba leidziant fejerverkus is savo subines Mirkt siaip man jie labeu uznesa y durnysciu istroskusius nebrendylas Liežuvis

shiaijp nzn ash pats mesgtu su dyfu pralekti nuo kokio kalno … man patinka adrenalinas …

Kai kurie triukai man patinka, bet kartais pasitaiko visisku nesamoniu Ne

Kvailiai, kas daugiau Cha cha Bet vistiek smagu buvo paziuret Taip O seip geriausiais su tais skeriais ar kuo Nežinau

o man labaj patiko su tom raketom kinijojŠypsenaJuokiasiJuokiasiJuokiasi

jie ish tu neasamoniu ty ir gyvenaJuokiasiner ko noretJuokiasi
bet fainaj tokie zmones neasakykTaipTaipTaip