Adblue

jei ikso su dujom nori, tai gal geriau tada prefl 4.8 pasiimti? nafik tas 3.0 dusulys

  • nepamirstam kad po istatymo ant stukos iskart atpigs, o parduoti vistiek noresis kazkakada, civiliui 4.8 siulyt… nu *bliamba*… cia panasiai kaip nesportavusiam nuo 10km begima pradet Šypsena) Sixeri, as jau senai zinau kad gatava pirkt civiliui yra n kartu geriau ir visada ta sakiau, bet uz tai mane vienas sprdziusiu - buvai tu.

Parduotas, kol čia š malet Cha cha

Tai dalyvis jau važinėja, nerašo Cha cha

Ryte prasuksiu patikrint pro šal Cha cha

huntero, aš irgi tavo batuose, žmona paaiškino kad vaikas auga, reiks vežioti ir jos drauges Cha cha tai žiūrėjau Jeepus nes čia dalys pigios, plius nieko ten mandro pačiam susitvarkyti, bet jai mdx, rdx, rav4, rx lexus patinka… bet tai kai pagalvoji kiek to rdx amortizatoriai kainuoja tai bl… o vat šie ir panašūs volvo suvai man atrodo gan logiškais variantais… bet ant savo durnos galvos radau 05 RR HSE už $3k suka, bl turbūt vėl nusipirksiu bėdą Juokiasi

kas ten per rr idomu uz 3k baksu, dauztas ar ne? kokia spalva, apdaila?

Čia toks randandonas pliuse 4.4 nesenai išėjo Girtas

mačiau, bet ten berods sportas buvo ne? ŠIaip aš irgi norėčiau RR, kažkaip tauregas per duag žemiška mašina, o RR yra RR Cha cha

na už baksus, tai supratau kad iš coparto ar iaai

Aš kaip blogas pv nesugaudau visos info vienu metu Cha cha nedirba tiek ramų kiek pas tamstą Ne

va jis padla ibb.co/zHhzQqMten jam variklį kai perrinkinėjo tai snukį nurinko ir po to naują kapotą nusprendė uždėti… transmisija su 25k mylių, kolektorius bei išmetimo vamzdžius nuliovus sudėjo. sako ten daugiau nėra kam gęsti Cha cha klientui darė, o tam kažkas ten su sveikata atsitiko, tai parduoda už tai ką anas skolingas liko (yra toks legalus momentas jav) snukio kosmetiką tik surinks ir veidrodžius naujus uždės… nu bl… perdažysiu ir blizgės… ne? ar kraują gers? Cha chair bl suka kaip dabar miegoti naktimis? Juokiasi sėdžiu blyn, galvoju, ir norisi ir baisu Cha cha

Nu toks neišvaizdus daiktas sakyčiau, ir spalva ir komplektacija ir ratu nėra. Bet 3k baksu tai čia dviejų savaičiu uždarbis už balos, tai lietuvoj tokį už 500e jamčiau Taip Cha chabeje, o ko tas variklis linko? kiek girdėjau jie gan patikimi… ar ne bmw kartais čia variklis tas 4,4?

tas pats bosch varklis Taip bbž ko linko, bet kuris variklis links jeigu be tapalų važinėti, pas juodį mašina buvo, aniems guolio rutuliuką duok ir tą sugadins kaip nors Cha chanu nėra gražiausia mašina bet MSRP jam buvo $73k 2005 metais Šypsena

120k mylių… aj px paimsiu keliems metams ir prastumsiu už tuos pačius pinigus… arba granitą sudėsiu jam į virtuvę Idėja kaip tik remontą darosi