aCpek mįslė..

Norit padarysiu su 3litriu trasoj vidurki 6litrus ir dar vietom sakysit, kad nuJamk gaza? Cha chaUbagssai, išjung edoTv nx. Jam paciam bus gerew Cha cha

Ka jie ruko plem Apsvaigęs dyzelis 190ag ibb.co/d2W55Ry

dr002™, pas mane rida 141kkm, komps piešia 5.9. Padarytum su trilitriu tokią ridą ir vidurkį? Cha cha

Zazorai zazorai… Pardave min 800 k masinu ir sakot 800k durniuku viskas tiko nes visiems tokie zazorai? Ir kiek ten saket Ltu autopromo amziaus vidurkis? vis dar 20 meteliu? A tesliaus savininkas nesiparindamas atvairuos 3 metus ir ims nauja. Bet palaikau kritikus: masinos turi buti tobulos. Na kaip skalbenkes naujos ane?

Nezinau, bet kad mano sypsena atvaziavus iki darbo platesnė, tai paliubasu. 141kkm man reiketu 10-12metu,nenoriu tokiu ilgalaikiu prAjektu Cha cha

Kojotty, nazdarovjie. Kiek ipiešes? Cha cha

Žinant mano darbo specifiką ir geografinį arealą, tai vien dėl RWD vykimas į darbą būtų su didesne šypsena. Iš kitos pusės, nepaisant didelių Jaroslaw N. pastangų, Lietuvoje vis dar nemažai kelių, kur Troikė su Eibach’ais didelės šypsenos nesukeltų Apsvaigęs

o tu dar pisiesi su karvem?

…ir stipriai Taip

Yozai 2.0 ecoboost su 90% trasoj esu mates 7.3 vidurki siltais orais, nemazas ir nesilpnas, AT Cha cha Pilkas dyzelis mieste dabar daugiau piesia

Tips, o aš esu matęs bendradarbę nuogą. Kaip sako, nedažnai, bet kartais pasitaiko JuokiasiKad ir koks benzų mėgėjas esu, bet trasoj dyzelis vis tiek patogiau - važiuoji, nesuki galvos, nes į normą tilpsi (neskaitant Deutsche Autobahn). Švogeris turi Fusion su 1.6, tai trasoj 7.0 nedrąskant Nekaltas Su 2.0 TDCI 7.0 darai autostradoj 150-160.

Kojoty, tų skaičių rodiklis tavo reišk ale ką? Cha cha Pilnai palaikau tą pvz apie skalbiankas- jei naujos tos auto belekurios kainuotų perpus pigiau- ny žodžio nesakyčiau ir explotuočiau kaip skalbianką, bet realybė yr kad belekuri premium skalbianka ant ratų kainoja l.daug įvertinus ką tu gauni Ufff Bet nu jei ten 800k kaip pvz gerai jiems, visi aplink krykštauja, kad kažkas už kadro kraunas nerealius viršpelnius ty ko ne Taip Apkabinimas

ubagss, pabandyk kokiam Amsterdamo centre ne su elektryčka dienos metu pasiparkOt - fyzdinsi už kilometro į požeminę mokamą, kai tešlos us zazorais išdidžiai parkojĘs geriausiose vietose (renO Zoję irgi). Visi ima jas po miestą zulint, gauna iš valstybės kompensaciją, nemokamą parkingą ir kraunasi namie/mieste. Ten apsimoka. Kodėl reiktų artimiausius 5-10 metų kokiuose Šiauliuose ar Panevėžy jamt tešlą, nerandu argumentų Skaitau Idėja

Aš kalbu apie daiktas/kokybė/kaina varpines Linksmybės

Geriau Huindai dizainas su premium kaina Juokiasi Juokiasi Kas tokį gavno priverstų pirkti Užsispyręs

O tu tikras kad hyundajus toks jau ir gavno ?! Klasta

Nei Kia nei Huynday nėra gavno. Nekaltas

Aš apie kitą Hyunday už premium kainą.

yolzas->>> Palauk dar kelis metus, kol baigsis EV euforija. Kai kurios šalys jau masto kaip reikės kompensuoti prarastą akcizą pardavus benziną/dyzeliną + taršos mokestis. Va JK planuoja visiems padaryti mokestį už nuvažiuotą atstumą, kurį mokės ir EV. Taip, kad tik laiko klausimas kada visoje Europoje EV važinės, parkuosis ir krausis MOKAMAI.

Ubags visi daiktai dabar gaminami kuo pigiau ir tik garantiniam laikui. O tai ko tau sirdies nespaudzia, jog porshe gauna po vidutiniskai 5k grynojo pelno nuo masinos? Feraris dar daugiau Šypsena Dabartines masinos turetu kainuoti brangiau, jei gamintu isimtinai kokybiskai bet del konkurencijos gi taupo visur - nuo plastiku iki konstrukciniu sprendimu. Neplesau maikes kad tesla super, man tai daugiau iphoneás atrodo. Bet vdv manau galim pradet stumt i pavesi.