aCpėk kainą

Na as kai skelbima dedu prie euro, tai eurais uzdirbu nuo masinos beveik ta pati ka litais, tai negaliu labai verkti Cha cha

matai koks ponas,uk pardes siukslynas,lidlas ponui su plugu pamoina,o pasinaudot akcijos kodu nebachuriska Juokiasi as ir prie lito taip dariau,kam ismest pinigus,jei galima neismest? o autopliusas paprastam vartotojui,ne perekupui ne pirmos butinybes paslauga,daznas juo pasinaudoja syki i 1-3metus. o smulkmenas jau senokai visi pardavineja sekmingai per fb Kietasman prie oiro isvis zjbs,varkes juda kaip daina,zmones nesismulkina Cha chanors kainos panasios i buvusias prie lito,bet tik atrodo psichologiskai,kad nebrangu.

tikrai viskas pabrango, nes paziuri rubu kainas, tai tikrai beveik kaip viens prie vieno kaip litais budavo, gerai salciute ispranasavo, o dr cia pamenu sakei, kad bus kaip mylias i km konvertuoti Cha cha niekas nesikeis Cha cha nes dabar verslovai zaidzia tuom, kad va vizualiai kainos mazos atrodo,kol nekonvertuoji i litus, nes mano drauge irgi dabar sako apie koki sudnieki, kad ai cia tik 5-10€ px, pigu ir pan. nes pati suma 5 ar 10 atrodo maza

Pinigu neskaiciuoja tik tie kas ju neturi pakankamai. Kazkaip gera daikta pirkti pigiau yra geriau, nei pirkti bloga daikta ir uz vidutiniska kaina. Aplamai taupyti nera jokios gedos, nes ka sutaupai, gali ideti kitur. Man juokas ima is ponu, kurie patenkinti giriasi, kad be nuolaidu pasieme kelione i turkija ir juokiasi is kitu, kas su akcija pirko i maldyvus, nes tipo pilna kaina sumoketi neturi uz ka Kvankt? Juokiasi

bytwa>nu tik nereikia Cha cha striuke kainavo vaikui 200lt,dabar ji nekainuoja nei 100,nei 200eur,kainuoja 50-70eur,dzinsai HM(cia turbut ne bachurska parde? Cha cha)25-50eur ,maikutes 3-10eur,naglesnes iki 20eur,avalyne visa perkam is SD,kiek pas mus nezinau,nes senokai ir prie lt pirkau,trauzai 3eur,kainuodavo 7-8lt,va kas brango,tai paslaugos ir gausiai brango,bet apie jas nesneku,jei perka jas,tai ir kelia kainas,o ir is uk neparsisiusi kokio kiniecio Cha cha serviso paslaugos irgi brango Taip

na kaip suprantu tik vieno pono doktoro euras nepaliete Cha cha ai dar i tema apie siukslynus - tai tuos isvis apakino euro kursas, nuvaziuoji i srota tai be 20 euru gali net burnos nepraziot, dar ir fizdy gausi ko cia ubagas atvarei Cha cha

niekas nepabrango Ne kainos liko tokios pacios, o tik pavadinimas pasikeite Taip kiek buvo litais, tiek daba eurais, ir ka Cha cha

ogiz>srotuose jau 20metu ta pati istorija. nepamenu kada pirkau is sroto ka nors,tik is privataus. dabar reikejo dezes vectrai B,tai ant durniaus pasukau i srota. toks kaip ir anais laikais vaznas. sako 60euru,bet nezinau kada istrauksiu,gal isvis net netrauksiu,sakau dar traverso reikia,tai 30eur. pasukau i Luksius zmogus namie ardo,sako deze 30eur,traversas dovanu,jei norit uz 5eur galiu ir i miesta atvezt Gerainesakau,kad nebrango,bet tas inkstimas uzpypino,bet pragert per kaledas ir naujaka 500eur yr ok,tai px Cha cha

va kas pabrango,tai vaikai gimines Cha cha anksciau ateidavai,duodi dvacki lt ir bega issiviepes,dabar bbi duosi 6eur,reikia dyske duot Cha cha

Nu, as praeita savaite pasivaiksciojau po hugo boss parduouve, dzinsai nuo 62€, marskinius visi slave po 19€ (tipo balti, bet man kazkokie pagelte pasirode Šypsena), polo marskineliai nuo 56€, striukes gal 199€. (Zmona nukove odine striuke uz 119€), as siaip graziu megztuku (oranziniu) po 54€, kostiumas 199€ normalus, startas nuo 99€. Kai pagalvoji-ir Vokietijoj galima gyventi.

nu kai kuria diena iki pamaciau sviesta be akcijos 180gr~1,4e…tai bl norom nenorom pagalvoji,kas per bbs… siaip subrango viskas,nes pinigai tarkim ant maisto konkreciai eina,tiek vaisiai,darzoves jei ne is kaimo bbd kainos Ufff statybos tom paciom net medziagom ciut ne ketvirtadaliu

lidle 180g sviestas 80cnt Liežuvis nors siaip visoje europoje per paskutinius 3men zdaravai brnago sviestas

su akcija ir cento sviestas ten apie 84cnt,kalbu apie tuos pacius rokiskio ar pan,kur per akcija duok dieve iki 1e numeta,ir taip su daug kuo,maistu rupinuos vienas,tai kainas jau atmintinai zinau Klastasiaip geriausi bajeriai didziuosiuose centruose su suriu,jei be akcijos rokiskis,svalia ir tie tokie skanesni link 6,5-7e…turguje tie patys iki 5e,galima ir 4e skanu paimt,tai is kur tokie skirtumai bbz Cha cha

reguliari kaina tokia,o gamintojas lietuviskas,nors man tas lenkiskas 200g uz reguliaria 1eur lyg kaina skanesnis Taipo suri gal ima tiesiai is gamintoju. siaip buna daznai kelemeje,jei is kauno judam,tai sustoju i Vilkyskiu parde,pasiimt zalgirio arba prusia surio,tai kainuoja 6eur kg. o siaip ant sumustiniu tai eina sitie trason lidl.lt/lt/Akcijos-36.htm?articleId=949

Skrendu i UK lankyti giminiu savaitgaliui uz poros sav, tai sestadienio planas per parduotuves, bet ka pastebejau tarkim uk, brangiu vardiniu rubu su nuolaidom apart , ralph lauren beveik nera, o tuose DE parduotuviu miesteliuose, bent jau kur as einu, salia versace, armani, ralph lauren, tommy hilfiger atskiri outletai, tikrai kasdienai geru rubu galima prisipirkti Gerai

Dr kas liecia lidl, tai uzskaitau, kad pas juos yra ozkos surio uztepele, tai nereikia naudoti sviesto ir labai skanus sumustiniai, nes man jie patinka. Ta pati grietinele i kava gera. Daug geru mesyciu pjaustytu yra, patinka duonos skyrius. Siaip man lidl su asortimentu yra priimtini, dar aisku dideles maximos, tada iki nes vytinta jautiena labai gera turi, na ir tada jau rimi ir dugnas norfa.

buvau penkt ar ketv,lyg buvo zenkliukas uzmestas akcijos,nesigilinau labai,kaina tiko,nors kaip sakau,ten kitka tas pats kas optima linija ar cento,be reklaminiu kastu uzsakytas gaminys ir tiek savam zenklui,o kiti ten stebuklus izvelgia Cha cha velniai zino,bet kai parduotuveje pamatai kainas,tai nafig,geriau kita diena i salia namu esanti mesos kioskeli uzsuku pasiimt uz 5e to paties Šypsenaparduotuveje anie 180gr apie 2e

vyriausias>siaip man irgi tinka,bet daznai tenka namo einant ir i maxima uzsukti Cha cha alus man nei ten,nei maksimoje netinka Cha cha paskui kokiu smulkmenu irgi nera,bet nors dabar pagaliau tiekima susitvarke,nebera taip,kad subega nuo ryto turginiai su maisais,viska isvelka tiesiai i turgu,o tu ateini ir gauni Špyga tiesa pasakius,salia lidlo ta smulkiu perekupu irstva ale turgus isnyko Geraikipsai>stiAbuklu nebus,man ten limpa pati kokybe,va boicai pasakojo,kad koncervai mesos superiniai,durdavo ta sausa davini ir juos pirkdavo,jokiu tauku ar vandens,vien mesa,zuvies koncervai geri Cha cha

Dariau pora eksperimentu su Lidlu, esmė buvo tokia, kad pažiūrėti ar finale gausis pigiau apsipirkti lyginant su IKi, kur visada apsipirkinėju. Tai gal ant 5e LiDlas laimėjo, bet nebuvau patenkintas kokybe kai kurių gaminiu. Nekaltas

e-shop.eoltas.lt/313011300084-MAGNETI-MARELLI/?searchparam=098 6580131kaip kainele magistralkes siurblio Gerai