Ačiū AB

Rafi, aš gi dabar bedarbis, galiu sau leisti ir “M’pkę” Cha cha

Kiek regitroj laiko praleidai, kad uzregistruot?

Įsidarbino Regitroj kad greičiau būtų Taip

Nu mle, Rapli, kai pats kolchozini su ryčagais, išmetimu ir palaida MB pakaba važinėji - tai kažkaip gal patylėti reiktų apie paloskes? Ne? Cha cha

A-1, prie regitros 2.5val. Tada išėjęs vadybininkas pasakė visiems išsiskaičiuoti pirmais antrais ir pirmiems eiti nx, antriems iš paskos pirmųjų. Aš taip mandagiai gražiai su juo pakalbėjau, paklausiau ką daryti, nes nu pzdc gi, pasibėdavojau. Sakė važiuoti namo ir refreshinti, galimai dar įmes vėliau laikų, jeigu kažkas neatvyks. Grįžau, pasidariau kavos, paspaudžiau tris kartus refresh ir atsirado laikas už valandos Cha cha Tai kaip aklai vištai grūdas ir reikalas sutvarkytas Cha cha

man jau atrodo, kad net ir patys Regitroje nebežino dėl ko, bet situacija tragiška Blogai Nežinau Jeigu taip veiktų privatus verslas, kuris turėtų ne monopolį, bet pats pritraukti klientus, mirtų per mėnesį Taip

o koks čia kalhozas su ryčiagu? Čia tas pats kas ant prefl sukrautum fl lempas, ar snuki. Tai atšviežina vaizdą ir maloniau limpa prie rankos Išmetimas? O kas su išmetimu blogai? jis skamba ne blogiau nei koks fakin akarpovičius. dėl palaidos pakabos tai čia ne tuningas, čia apsileidimas, ir toks pats, kaip tingėjimas paloskių nulupt nuo priekio.

Vat as kitaip ziuriu i tokius “tiuningus”,as geriau aplamai islupciau tas logo lemputes is duru Cha cha

Rapli, mano akimis kolchozinimas yra krovimas to, kas nelabai priklauso - ar tai paloskės, ar tai svarsčiko Uspaskicho burtas glušitelis, ar tai Aliexpress ryčagas. Taip kad tau patylėti šioje vietoje. Špyga

Šitą mašiną iš manęs kažkada pirks koks nors pacanas, kuris keis numerio rėmelius į tą, kur slėpti mergas mamoms reikės, tai čia ne minusas, o pliusas, aš manau Špyga Man asmeniškai geriausia, kai mašina visai gale be jokių modelio lipdukų, o priekyje standartas. Dabar bus gerai ir taip.

eina nx kokio slykstumo Veee Veee

Ne LSE numeriai jau? Šiaurės pr. Užmatytas lb panašus

Kad ant tų grotelių dažniausiai arba plionkė arba tokie antdėklai būna, tai turėtų nesunkiai nusiimt. Dabar tai pirmas dalykas kuris krenta į akis Blogai Cha cha

Cu, ne, dar vis raudoni numeriai. Grįšiu po atostogų, bus priregistruota tik. Fatun, man šitas iš SAV/SUV atrodo ok. Audi Q5 nenorėjau, MB baisus. Sakai koks babuinas geriau už tuos € ??? Kažkaip nežinau, nemanau Ne

Gražus, baltas Gerai

Remonto eigoje niekas neišlindo nenumatyto?

Nesvarbu kas kada pirks, bet važinėt, tai dabar pačiam reiks Cha cha Tos paloskės toks pigus kičas. O dėl gamyklinių M ženkliukų, kurie dalis paketo yra iš gamyklos kiti tegu mažiau į kelnes triedžia, nes nėra ko juoktis iš gamykloj užklijuotų M lipdukų ant M paketinių modelių ir nesupranta, kad taip pats gamintojas suklijavo. Ant M modelių ženkliukas kitaip atrodo, nes eina su modelio skaičium šalia.

Dr,ne, viskas ok. Zhakai, čia ne tas variantas Ne Cha cha Langai visi juodi - nemato manęs Špyga

Nu su langais ilgai netempsi, nusiplėšt gausi vistiek Cha cha

Žinau žinau Cha cha Tada, spėju, neapsikentęs ir grotas susidėsiu, ir nuo galo X3M liks tik X3 arba visai nieko Cha cha