Academy Awards (Oskarai)

[quote]Begemotik rašė:
Bus paskelbti 2004 metu sausio 27 diena Taip !!! Taip
Kinomanai - ??? Nekaltas ???
Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi
[/quote]

kertuk, shtai Tau zhmogus, kuris domisi, kas vyxta kino pasaulyje Cha cha

Jeigu žinai tai ir rašyk,kokie čia dar žaidimai gali būtNekaltas
Ir čia nebent už gyvenimo nuoplenus žinai,nes kitų kategorijų laimėtojus tu tikrai negalėtum žinotNe(nebent esi ekstrasensasCha cha)

Jeigu pažiūrėjimas datos internete yra domėjimasis - rinkite moderatoriumi Mirkt
Nejuokaujant - aišku jis labai domisi kinu. Tik savotiškai…

Asmeniškai mane tokios datos nedomina. Žinoma, kitiems - baisiai reikšminga, ką tie amerikonai suskels šiemet. Na, LOTR. Ir kas iš to?

Na, greit atspėjote. Bet tik pusę. O spėlioti reikia - juk BANGA, žaidimų ir pramogų svetainė. Tas labai propaguojama…

Mane LOTR genialumu sunku itikinti, bo nei vienos dalies dar nemaciau… ir turbut nepamatysiu, bet…
Jeigu kertukas kalba ne apie oskara uz viso gyvenimo nuopelnus, tai oskaras beveik kisheneje galetu buti geriausios rezisuros kategorijoje Peteriui Jacksonui - uz 3 dalis ir begale milijonu Holivudui.

o aš manau,kad čia "drebeden"Baisu,nieks nežino ir nežinos iki lemiamos datos laimėtojųNe,nebent patys rengėjai ir pan.
Kad LOTR gaus oskarą(ir ne vieną0 čia faktas,bet kokiose kategorijose-???Nekaltas

LOTR taip ilgai ir atkakliai buvo nominuojamas, kad ne neabejoju - shiemet ju metai Taip

[quote]Jeigu kertukas kalba ne apie oskara uz viso gyvenimo nuopelnus, tai oskaras beveik kisheneje galetu buti geriausios rezisuros kategorijoje Peteriui Jacksonui - uz 3 dalis ir begale milijonu Holivudui.

[/quote]

nea, jis per jaunas Cha cha

Žiūrėsiu, kaip Jus vėl (eilinį kartą) amerikonai išdurs - neduos ką manote LOTR’UI Cha cha

2Mr.Froidui. Daviau suprasti, kad už nuopelnus. Kokį dar galėčiau žinoti…

[quote]kertukas rašė:
Žiūrėsiu, kaip Jus vėl (eilinį kartą) amerikonai išdurs - neduos ką manote LOTR’UI Cha cha
[/quote]

tai nabagelius New Line Cinema ishdurs - mumi tai kas Nekaltas

Tom Cruise kaip tik nerealiausias pretendentas… Nekaltas
Oprah savo 6ou metu i6rei6ke "daugumos" nuomone fraze "nobody really wants Cruise to win"… Pavargęs

Čia maždaug tas pats,ką ištarė Paxis:"Aš nekaltas" Cha cha
Dauguma Žemės gyventojų(megstančių nesaugų sexąCha cha) manau palaiko Cruise’ąTaip

visomis galunemis Labas