AB Moderatorių Reitingavimas. Laikas atėjo apspjaudyt Jūsų darbus

Dar gyvas gedos ir garbes stulpas? Cha cha

Dalyvacija Gerai Cha cha Seniai jau cia reikejo temos pasispjaudymams Cha cha

į tave nieks nesikreipė, ko čia virkauji?
vaje, kokia nelaimė, banas Cha chaCha cha o žiūriu tavo nevykusių bajeriukų sąrašėlis plečiasi, įsikandai vieną kaip šuva ir strakalioji aplink bandydamas prilipdyt, aišku kuo toliau tuo labiau bajeriukai idiotiškėja, na bet ir tu gi ne protingyn eini Juokiasi atsakymas neprivalomas, netgi nepageidaujamas, nes tu ir tavo nuomonės man visiškai neįdomūs Apsvaigęs
pė.es. ir nebekaitint savo Pildyk sąskaitos mane keldamas į Gėdos stulpą JuokiasiJuokiasi

tuoj ilesiu abiem po bana ir baigsis draugyste Cha cha

Tas pats, kas ir tu, kad cia aiskintum.

kas per vienas esi kad cia aiskintum?

Jo? tai ir sedek ten kur esi. Mirkt

Gielikai, koks tau skirtumas, bus reitingavimas ar nebus jo? Jeigu turi kažką prieš džysusą, tai gal aiškinkitės tarpusavy?

porsas kure taisykles, jis jasir perkurt gali ir lauzyt… jam viskas galima Šypsena

tu mano vaikais nesirupink. as gal kaip nors pats

Vaikus savo auklek, o ne forumiecius. Labas

Tau, turinciam ypatingu poreikiu, pakartosiu dar karta:
as i AB moderus nesiverziu. Prie ko cia mano reitingai? As tik vadovaujuos taisyklem. Tau nuo to bedos kazkokios? Ko cia prisikabinai?

tai BUTENT kad yra AB taisykles ir ju reikia laikytis. Nes kitu atveju - POFYG kas ir kaip vyksta (ka jau mateme ne karta)…

Jo. davai patikrinam yesuz reitinga. shropnos paprasyt, kad pervadintu tema atitinkamai ir pirmyn. mazu jau isa tapo AB zvaigzde? Nekaltas