A. Miunte \"Knyga apie San Mikele\"

knyga išties gera,perskaičiau keletą kartų,savotiškas žmogaus požiūris į gyvenima,man ji tikrai patinkaGerai,o kas neskaitė rekomenduočiau paskaitytiLaimingas

O kai nukeliausit i Italiją ir aplankysit Kaprio salą, būtinai Anakapryje nueikit i A.Miuntes muziejų, kad pamatytumete visa tai, apie ką pasakojama knygoje. Taip graudžiai suspaudžia širdį, žiurint į tuos laiptelius, dabar jau apgriuvusius, kad grįžus vėl puoli skaityti tą knygą - palyginimui.

Nereali knyga, pirma karta perskaiciau, kai man buvo kokie 16metu, ir kasmet perskaitau po ar karta… ir vis kazka naujo atrandu, tikrai verta perskaityti! Gerai

Kazkokio stebuklo turi.
Rodos, ner dialogu, net vingrybiu baisiu, bet tokia gera knyga, kad oj oj Apakęs

nu blemba imsiu skaityti…ka jau padarysi…Nežinau

labai savotiskas stilius… kazkuo iskart patraukia. jau baigiu perskaityt, ir visas mano skaitymas vyksta - TROLEIBUSUOSE… i paskaitas, i darba, namo… kitaip laiko nera… bet tos valandeles, kai vaaziuoji trulu issitrauki knyga, skaitai, paskui, ziuredamas pro langa kiauru zvilgsniu, apmastai katik perskaityta dali, labai malonios…
taip ir stotele jau pora kartu pravaziavau… teko keblint atgal…

miunte… super… dar vienas patyrimas, formuojant savo zvilgsni i pasauli… oi, jis vis spalvingesnis…

Cha cha
kaip tik ruosiuosi galbut kita vasara vaziuoti i ItalijaDrovus prisiminsiuTaipLaimingas

man dabar 16Cha cha ir kazkur giliai zinau, kad tikrai ta knyga butinai dar skaitysiuTaip ir tikrai ne viena kartaDrovus

na, jei sugebejai net stotele praziopsot, tai tikrai ispudi palikti turejoCha cha
japTaip miunte tikrai superCha cha perskaicius ta knyga daug ka tikrai pradejau kitaip vertint…Drovus

…kazkada senais gerais laikais, kai turejau laiko braidyti kiek tik noriu po biliotekas kazkaip vis uzkliudavo viena knyga-ta pati apie kuria chia diskutuojama. bet senojo leidimo virshelis manes kazkodel visaij netrauke, bet viena karta vis tiek ja paemiau-net nzn kodel…buvau gal kokios 7-8 klasej…tada nuo to karto perskaichiau ta knyga gal 7 kartus ir shiaip vis pavartau, kai buna liudna. net nusipirkau ja, kai buvo darganota lietinga diena, o tituliniame lape neturejau nieko ka parashyti, kaip "liudesys su devyniais liudesiukais…"
kokia tai knyga?nazinau…iki shiol nesupratau. apie gyvenima?mirti?meile pasauliui?..parashyta paprastu gana senovishku stiliumi, su kai kuriomis dabar nelabai priimtinomis idejomis, bet vis tiek ji man kazkuo patinka…tai tikrai nereishkia, kad patiks ir jums-bet kam kas ja skaitysite-anaiptol…bat kai pas mane atselina lioodesiookas…atsiverchiu ta pati "bella bella…"

paprasta ir grazuMirkt

Teko praejusia vasara ir man ta knyga perskaityt. Paliko neisdildoma ispudi. Jau vien tai, kad knyga prasideda zodziais: “Neatiduodamas zmogui saves, neatiduodi jam nieko”. Nezinau ar begalima taikliau ir pasakyti apie zmoniu bendravimaŠypsena
O siuo metu baigineju Miuntes “Knyga apie zmones ir zveris”.

Laimingas
pasakei viska, ka turbut imanoma pasakyt apie tokia knygaDrovus
tikrai paprasta ir grazuTaipLaimingasGirtas

tikrai jau vien tie zodziai paliko ispudi pirma…Drovus supranti, kad perskaitysi kazka labai labaiCha chaGirtas
as ir galvoju skaityt ta Miuntes knygaDrovus o tau kaip ji?Laimingas

Siandien pabaigiau “Knyga apie zmones ir zveris”. Atvirai pasakysiu, po San Mikeles si knyga nublankasta. Net sakyciau, kad ganetinai luidna knyga, bet kupina gerioŠypsena

Gera knyga…Skaiciau ir dar skaitysiu

Nereali knyga. 10 balu. labai daug nerealiai geru minciu. isvis hrr… viena is geriausiu mano skaitytu knygu.

nereali knyga.ziauriai turininga.privercia susimastyti apie tai,kas reishminga gyvenima,o kas yra visiskai idiotishka ir kvaila.

si knyga susilauke tokio pasisekimo del to,kad A.Miunte tikrai neeiline asmennybeTaiptox drasus,protingas,iskalbus zmogus.kai kur aprashytos scenos kraupokos,bet tox gyvenimas.

paliko dideli ispudi.daug idomesne,nei shiu dienu populiariu rashytoju pop knygos.

manau shi knyga gali pakeisti poziuri i gyvenima,bent jau man tapo lengviau ziureti i daugeli reishkiniu…

Gerai

pritariu si knyga tikrai gali pakeisti gyvenima.

neatiduodamas zmogui saves, neatiduodi jam nieko… sitas is tos knygos tapo mano gyvenimo moto. tikrai nereali nereali knyga. ir tai viena is tu knygu kuria kad ir kiek kartu skaitytum ji visada atrodys kitokia ir visada ismoksi ka nors nauja.

realiai gera knyga Taip

sia knyga skaiciau pries pora metu…tikrai skaitysiu dar karta…paliko didziuli ispudi.