A geros ?

keisti tie zmones vieni padangas ziuri del rasto, kiti del minkstumo, treti greicio indeksus lygina Juokiasiacibuskit sumacheriai Juokiasi

na aš lakstyt tai tiek kad plaukiotų nežadu (nelabai bus kur Cha cha ), plius pas mane 55 bus Šypsena

nereikia ant tukstancio varyt, kad minstos gumos padangos plaukiotu. Paimk 150 ir jau yra Šypsena ypac, kai tu minstuciu padangu greicio indeksas Q (160km/h). Beje prisiminiau fynta del zemo greicio indekso ir didelio greicio, nzn kiek tiesos, bet zmogus ale rimtas ir neturetu meluot, tai sake, kad uzsimirsus jog apmautos ziemines padangos ir paspaudus trasoj kaip priklauso, siektiek virs 2, po ą) minuciu galinio vaizdo veidrodziuose isvydo duma balta… nuo padangu kaistanciu. normaliai…

Laukiu atsakymo kam imu… Cha cha

tevui gal Juokiasi arba mamai Šypsena

jau outdeitintas modelis, yra nauja karta, tai ziurek, kuriu metu pagaminimo, kad nebutu kokiu 2005 Šypsena

Kosmos > taigi tame teste TOS PACIOS padangos Mirkt

nu rastas toks pats. nesidomejau, galvojau yra graspic ir graspic DS2, ale feisliftas Cha cha nu jei tos pacios, tai isvis viskas aisku pasidaro Šypsena

Kosmoz > mhm tėvas važinėja su žemintu subaru, sidabriniu buferiu nuo GT kai mašina mėlyna, stiprintuvu, ir subu bagažinėj. Nejuokink Juokiasi Juokiasi

o kam tau R16 ziema? kitu ratlankiu neturi? ar pas ta 85kw stabdziai labai galingi ir mazesni nei R16 nelenda Juokiasi

e…o kaip dryftinsi?abejoju kas subarikas prasuks sias padangas ant sniego Cha cha

yra R14 skardiniai su Dunlop Winter Sport… Tipo R16 galima dėt tik tada kai ant diskų nelenda (gale būgnai Gerai Juokiasi )? O platesnės padangos žiemą tai čia jau tipo blogai?. Man geriau platesnės nei dygliuotos…

kaip tai, juk tas 85kw nelabai kuom ir besiskiria nuo STI ziemos slalome Cha cha ar tik nepasigaus vel kokio griovio ar krumo, manydamas, kad su sitom kaip begiais vaziuos Juokiasi

MagnuM > tai tuo geriau Cha cha.

nu i nx kiek tas HDI ismano apie padangas Juokiasi matai des platesnes, kad sipu nereiketu. kad gausis dar blogiau nei su siaurom, isskyrus sausa asfalta Juokiasi

blogiau nei su tom R14 nebus Šypsena

Kosmoz > per kurią vietą čia blogiau ? Kad jau toks PRO pasidalink mintim, gal perkalbėsi Klasta

tai gal nusipirk kokias r14 padangas ziemai? pinigu sutaupysi, liks ant benzo menesiui ar pusantro vazinet Šypsena kokia ten ismiera, 185/65 r14? max 200litu sumokesi uz viena gera nauja padanga.autogidas.lt/skelbimai/michelin-x-ice-12898427.htmlpusbrolis eme, dar i derybas leidziasi, uz michelin x-ice 175/65 r14 mokejo po 165 litus, o skelbiasi po 170 atiduodantys.

Juokiasi

o tu man ne iš finansinės pusės pasakyk kuom geriau R14 Cha cha. Skaičiuot ir pats moku Šypsena