98m. 528i

per menesi jeigu moket ~500lt tai visai px dar. sitiek galiu sau leist

sakiau kad kadnors uzpis… Šypsena o bmwu situ tai islaikymas brangus…

*pimp…* ten brangus. draugas turi. uzsikirto vandens pompa, sprogo radiatorius. 1000lt Šypsena nulauze rankenele, issimuse priesrukine, kasko paskaiciavo, kad nusipirko rankena deveta, nusidaze, autoakstej zibinta nusipirko visa ir dar keli simtai grizo uz masinos remontus Cha cha kasko su nuline francize

tik nesuprantu, kodel visi taip ta dyzeli man kisa? turejau as dyzeli, *****. nepatiko. benzo sanaudos manes negasdina

su kuom cia sneki? Nekaltas

su protingiausiu zmogum visam pasauly, t.y. internetu Juokiasi

Aisku kai tokiuose lituose vartaisi, kas Tau ta stuka … Deja tokiu metu auto reikes kaip minimum dar 1500 paklot ant kasko ir tai dar ar pakaks to nulinei francizei … Zinai su tais keliais susigrazintais simtais geriau cia neskiesk, cia ne vien vaikai is darzelio lankosi, prie kuriu amziaus ir Tave pagal kai kuriuos postus butu galima priskirti … Rankenele srote nupirksi uz 100-150, priesrukine senesnio modelio nauja apie 100, jei lesine siek tiek brangesne, tai is kur tie susigrazinti keli simtai ?? Kvankt? Balandzio pirmoji senokai praejo Juokiasi Tai galetum liautis melaves Valio

Netgi naujos byra, o Tu is senu tikiesi stebuklo Kvankt?

e39 528i i vienus vartus nuo 330d gauna.

ir vel tulikas savo svajoniu saly, perka si karta bmw penki Cha cha

ir nuo 530d gauna.

nu *bliamba*. pirma perskaitykit postus o paskui drocinkites. aiskiai parasiau, kad priesrukine autoakstej pirkta. kainavo 70lt kasko man draudzia firma kaip ir civiliniu. dyzelis man netinka. man reikia benzo. ir bbd tikrai nusipirksiu e39

forumai.bmw-klubas.lt/viewtopic.php?f=20&t=43918