8 mile

Siandien ziurejau 8 mylias, nerealiai patiko, repowas muzonas nuo pat pirmos minutes uzweda, taip tiesa daug nigeriu filme, bet ispudingai atrodo kai jis repuodamas saleje uzwede wisus nigerius ir repo kowoje nugalejo, rulezzz, kam patinka eminemas-tai filmas apie jiŠypsena))))))))

eminemas suvaidino tikrai neblogai bet jis man kaip zmogus ir reperis neimponuoja

Kiek zinau tai prades rodyti nuo vasario 7d. Nekaltas

dar nemacheu… bet soundtracka jau atmintinai moku Cha cha

zjb filmas

Nu jau as i toki filma nei uz dyka neiciau

uzh dyka taves niex ir neleistu Piktas

Žmonės, iš kur jį atsisiūst ? Drovus

na per imesha tikrai turetum atsisiusiti, nes laikau ji uzhsharines…
jei tingi galiu ishkepti pora CD (tiek uzhima, nors ir screeneris)

Per premjera teko ir man pamatyti si filma. Iejus i Cocal Cola Plaza mane is karto nugesino "nekokybiskas lietuviskas" repo show. Tuo momentu pagalvojau kad pataikiau ne ten kur reikia Laimingas
Taciau gerai, kad netrukus nuotaika pataise pats filmas. Netgi pakeite mano isankstini nusistatyma pries Eminema. Muzika buvo tikrai auksto lygio. Pats filmas dvelke lengvu snobiskumu. Vietomis veiksmas taip ritosi zemyn tarytum buciau ziurejes "Requiem For A Dream 2". Ypatingai patiko neholivudiska pabaiga - jokiu asociaciju su gera ateitimi, jokiu rysiu nei su naujaja blondine, nei su senaja. Taip sakant life is life. Beje kai griso Eminem’o mama su pinigais, tai as is pradziu pagalvojau kad ji pati parsidave. Taciau kai is kisenes issitrauke ~3000$, tai patikejau kad laimejo Bingo.
Viskas baigesi tuo, kad parsisiunciau Eminem - Lose Yourself ir dabar kartas nuo karto kalu si gabala masinoje Mirkt

Nu laukiu kada prades rodyti kino saleje!
Reiks nueiti !

As galvojau kad bus paskutinis sh, bet paziurejau ir visai likau patenkintas, idomi istorija

Galiu pasakyt, kad tu nieko ensupratai filme… mintis buvo tokia, kad jis norejo parodyt filme savo gyvenima, ir kaip tapo gerbiamas… taip apt po visu barniu su motina jis ja parode kokia ji yra is ties placiajame ekrane, o del anglu tai labai geras slangas, isvis neralus filmas…

Labas, kaip supratau turi 8 Mile ir gali susriegti i CD, jei taip, tai kokia butu ju verte??? Uz nedidelius pinigus nupirkciau

P.S. as Vilniuje

narvis2 rašė:

heh dabar jau turiu ir DVD ripa… taciau esu kaune

as dar jo nemaciau, bet butinai paziuresiu,nes dievinu EMINEMA!!!
tiksliau jo muzikaTaip

Jou pritariu tau o filmas tia puse velnio ir galejo ta daina "Loose yourself" atikti filme o ne kai titra iejo Šypsena

Nieko toks filmas !!(H)

Man sis filmas patiko Liežuvis

as turiu. filmas tikrai labai geras Gerai. tikrai verta pamatyti visiem, kuriem nors kiek patinka rep’as ir, aisq, eminem’as. Istorija gal kiek pagrazinta, bet nenukrypstanti nuo pagrindines temos.

hmz… o nuo kada reperiai aiskiai repuoja? Šypsena sheip kino teatre vercia lietuvishkai, jeigu ka Mirkt

visi juodzhkiai, nes rep’as tuo metu (filme vaizduojami 1995 m.) buvo tik juoduku muzika, todel baltajam isibrauti sakyciau sunkoka… na, o veiksmas vyksta nakti, manau, kad dar padidintu ispudi ir taip sunkaus eminem’o gyvenimo.

na, ar eilinis, tai drisciau gincytis. dar neteko matyti tokio filmo, kuriame baltasis brautusi i juoduku pasauli (iki "8 mile"). be to, filmas - tai ne pasakele, o atvaizduotas eminem’o tikras gyvenimas, kaip jis bande isgarseti. sutinku, istorija kiek pagrazinta, bet kaip jau minejau, per daug nenukrypstanti nuo tikroves. tokia butu mano nuomone Labas