8 metai atgal

kai gerumo fūristų gabalai Apkabinimasyoutube.com/watch?v=gtqCHlqC9so&t=128

dr, tu su ekspreso žmona mėteis, jei neklįstu Nekaltas

Qwazai, buvo gyvenime etaps.

Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasiexpresas

Apsvaigęs

maniškė ekspreso fanė paauglystėj, o aš pompos. tai va klausom nostalgijoj ekspreso Cha cha hey hey gali gali top 10 blogiausių gabalų, 7 savaitės- furisto kadencija, 1,2 naktis posssr jaunimo sekso vadovėlis . Ką matau, tą dainuoju.Folklioras Apkabinimas Cha cha

nu pompos seni gabalai man ir db Gerai Cha chatoks tikras trushciobu east coast stailo repcikas Širdis

Pompa Gerai kino, sektor gaza, sufutinskis, foje, bix, wc, ir pan. Expresas net negirdetas man Juokiasi…“Rankos ant vairo, marlboro burnoje, greitis 130 klaipedos plente”… Pliat pliat…kokia sunki jaunyste pas mane buvo JuokiasiAteini prisiurbes alaus namo…o ten kaspirofskis per TV buchtit…gerai migde labai Cha cha kiemo draugelis pardave tevuko VAX2109 per 4 men. Is MMM istrauke 3kambariu buta antakalnyje.

Kažkada grojom popart nesąmonėj. Nu kaip grojom… Pagal fonuškę maivėmės Cha cha ir dalyvavo tas Ekspresas. Po grajau balius didžiausias, sėdim, degtinę liurlinam. Ir tas qyderas Ekspereso daininikas kažką ten kitoj pusėj stalo sėdėdams maivosi, peza niekus. Bet vargšas nežinojo, kad kitoj pusės sėdi durniai iš Biržų. Nu tai žodž trūko vienam iš mūsų kantrybė ir ekspresinis nugulė prie to stalo su guzu kaktoj. Daugiau į tą festivalį mūsų nebekvietė … “Pimoji naktis, jaučiu kaip drėksta tavo makštis” Cha cha

Svaigstu nuo kvapo tavo kuno, svelniai buciuoju tavo krutis…ble, kokio gerumo gabalas, ir toks sakyciau, is gyvenimo…tai bene vienintele daina, kuria zinau is ekspreso Šypsena

Jei ka pamenu apie expresa, tai tikrai ne jo dainas Juokiasi

ziuriu tubej kas tas ekspresas gabaliukas as negeriau 7 savaites Juokiasijauciu Mamontovas prisidejes pagal muzika, arba bande foje kopinti Nekaltas

Remigi man tai prisiminimai is Birzu tai Apsvaigęs pas pusbraliuka…samane geria ir alum uzsigeria Cha cha man siaudiniam inteligentui is vilniaus uzteko tik alaus Juokiasi

Buvome su kompanija Biržų pilyje degustacijoje, labai linksmi grįžome, gerai, kad autobusu samdytu. Cha cha Gerai Alaus aš nelabai mėgstu, bet buvo visai nieko. Cha cha

Suomis Juokiasi

Auri, kažkas ar tik ne čia pasakojo kaip užsisakė Alaus kelią ir Pilyje, ir Rinkuškiuose. Iš Rinkuškių jau nebepamena žmonės kaip išėjo Juokiasi

Na, net tas alus toks nekaltas pas juos atrodo, bet čiumpa gerai. Cha cha

Buvau 11tokas. Draugelis atnese dvi kalnapilio betles, kurias meiliai vadino puse astuoniu, suprask - 7.30%. Ciupau ir pradejau lakt, pasirode skanus Alus, likusios dalies dienos nepamenu Juokiasi

Iš jaunystės atsimenu tą pusęaštuonių ir Vilkiuką. Cha cha

Tos visos degustacijos kažkaip gerai kabina, ar plius nuovargis kelionėje ar primaišymai ar kas, bet bare kur sėdint dar tik vakaro pradžia būna su tokiais kiekiais Cha cha