7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų

Pauliau, tu nuostabus Apkabinimas Bučkis Aš tau dėkoju už kantrybę ir visą džiaugsmą, šilumą ir meilę Myliu, kuriuos man suteikei ir dar suteiksi. P.S. iš tavęs, kaip vyro, man dar reikės pasimokyti Nekaltas Cha cha

džiugu matyti laimingą porą Cha chasėkmės bei supratimo jum ir toliau Alus Gėlė

vieno,tai tikrai zinau - kantrybes Taipiseik su jumis i miesta pasivaiksciot,tai butinai reikia uzsukt i keles pardotuves pasimatuoti kokiu rubu,nors ir taip aisku,kad kolkas ju nepirksit,bet jusu logika gal kada veliau… Nekaltasir slankioji taip nuo vienos vitrinos prie kitos Juokiasiniu, nzn, nebuciau tuo tikra, vat as kantrybes tai is draugo ismokau, bevaiksciodama su juo po parduotuves, kuriu baisiai nekenciu Šypsena

is musu galima daug pasimokyti. Mirkt

tegu jis is manes visko mokos Kietas

nenorechiau taip … Kietas

kas teisybe tas ne melas

jau pradejau mokytis tu visu septyniu dalyku Cha cha Kietastikrai verta, kai rimtai pamastai Taip

Nesiginčiju. Bet pasimokyti galima ir iš mūsų Moteris

ir vel ipyle zibalo i lauzha, nesibaigianti diskusija Šypsena ir vieni ir kiti yra geri, vieni kitiem reikalingi TaipMyliu pupas Gėlė

… Ir užknisantys, erzinantys, bet reikalingi Liežuvis

juk tu punktu tik 7… isivaizduokite, kiek jus turetumete ismokti…

------------------ vaikeli,kai ismoksi pirmasias pamokas-tada destyk kitiems

Apakęskiek daug skajtyti

Cha cha

Manau as sirdyje esu vyras,nes man tinka visi variantai!!!

Na, kiek jie geri cia klausimas. I smulkmenas vyrai demesio nekreipia nes ju nepastebi (o juk didele laime susideda is daug mazu smulkmenu. nelaime, deja, irgi Cha cha ). O sugebejimas susikaupti su vienu dalyku… na, uztat stokojame sugebejimo vienu metu sneketis telefonu, ziureti televizoriu ir dar karpytis nagus Cha cha O multitaskingas juk visai geras dalykas … Juokiasi

aciu dievui as vyras Girtas Kietas

o ka galima ismokti is merginu? dauuuuuuuuuuuuuuuuuuuug Taip

Pvz ? Cha cha