5TDF

Panamerai man kasko pasiule 4800 pries 3 metus Cha cha

Kas liecia kasko, tai niekada jokiu bedu nebuvo…isvis tokie pabalnojimai buferiu ir pan., tai is nusiustu foto paskaiciuoja, paziuriu kad ± normaliai siulo ir perveda pinigus per 1-2d. Dabar q7 irgi buferi patarkavau, paskaiciavo virs 500e…minus 90e francize, tai pervede virs 400e Gerai

Nakciau jei jau burt cadzio moda tai iskrat det rr merlin Cha cha

kupe, blyn, kaip neskaniai skamba tokie įkainių skirtumai

bl kazkaip ziauriai cia Pavargęsyoutu.be/fJLJEMrETzY?t=112

Q7 apie 1+keur ir yra normali kaina kasco,800 jau gera kaina,paimk E70 tu paciu metu,pamatysit skirtuma,plius sherlogo reiks,dar viena iseitis jungt prie imones parko (normalaus dydzio)

RM, q7 net signos neprase Gerai(aisku buvo kas ir prase ir net palydovo, bet su palydovu kasko siule isvis iki 700e imoka)…kai primeti,jog masinos verte link 20kg, kasko 800 be signu tai tikrai dziugina Taip

Gal ras variklis ir ant šitų debilų faršo dirbtų? Cha cha

kiek tas motoras sveria, kaip tavo caddis?

ant dienu dede adrianas parode Valkyrie v12 atmosferika 1000 ag prie 11500rpm. Ir tai 200 kg daiktas Girtas

E70 1090 EUR casco

Kelintu metu? pirmu metu aisku bus…

2009

Tai net ne fl modelis… Rinkos verte kiek 10-12…tai nera stebuklas. Uz ta kaina q7 apdrausi fl, ir kuri 2x kart brangesne ir signu gal net nereiks. Cia va ir kainu skirtumai

tiesiai, ld drauda ta pati kaska pasiule uz 1.1, per brokere 900 Nekaltas kiti draudalai stabiliai visi virs 1.1 Ufff aisku, vilniuko registracija savinykes, bet vistiek uz standartini kaska 4m auto, kuri ne bemewe Cha cha byskiu Nežinau

Man Bta buvo tas didziausias skirtumas nuo brokerio

Bta@ 2tro lygio signa, francizė 150, total 1.4k Ufff

Nezinau kokia verte, mano ivertino 14800. Uztenka gamyklines signalizacijos. O del Q7, gali buti. Ju nenulupineja tiek.

Aycm5 14tų pagal muitų sarašą ~18k