500e

jo, algirdekas tikrai Gerai, o Wer tai triochalu triochala.

*kekšė* jis skaiciuoja kelis simtus euru, bl 1800e nuolaida…

jis yra Kvankt?

Laimingas

Jis vel qrva deda nuorodas su volvom. Vel renkasi… Cha cha

Triochala Vincas Blogai Kiaulė

vincai nevaziuok. neparduodu as tau tos masinos, uzteko man tavo zodzio jau Gerai.

Algirdekas, tu palauk pirmadienio, Vincas kreditą paims ir nupirks Juokiasi

pasake aiskiai bratka “lai pabuciuoja jis virsaiciui in birka”. matai pasiulo kaina, po to dar pavaziuot, dar sostenu visokiu skaiciu reik. cia mazdaug pirma nuleist po to kist birka i pute…

o jei po savaites dar sugestu kasnors, kokios paklodes cia butu prirasytos JuokiasiSu tokiais pirkejais geriau manau reikalu netureti …

jei moketu normalius pinigus gautu garantija, dabar ant rytojaus galetu gedimui esant pasidrozt i kule. nx kaip sunervino.

Nerašo dar į privatą dėl nupirkimo derinimo? Juokiasi

Kava Skaitau Gerai

youtube.com/watch?v=znOpOjnTZi8

eik tu namas triochla Juokiasialgirdekas uz kiek parduodat sita xc, yra kas iesko is savu zmoniu .

inter Gerai, jo santa barbara cia, bet bbd pasiplesysiu as cia ir pastatysiu i vieta, neissipisines man cia egzpertai visoki, akiu nedraskys. Robi nematau tikslo net skaityt kazkokias tokias pm. as dar as, atvaziuotu parduociau sutvarkyciau dokus ir ramu butu, bet bratka jei butu tai bbz ar spanos neduotu.

stulpas - tiesiai sviesiai 9.800 savikaina. triochalai is principo i minusa parduot norejau. butu malonu atgaut savus pinigus.

Algirdekas, tu sau dažnai už tokią sumą daiktus pirkinėji? Nx čia fleimini? O gal su VIN turi sutartį susirašęs? Aš, kaip pirkėjas, turiu pasirinkimo laisvę - pirkti ar nepirkti. Arba papist protą ir pirkti arba nepirkti UfffNebent tu turi galimybę pats rinktis pirkėjus (tik tuomet labai keistas tas tavo nuolaidos dydis) Cha chaRamiai. Nerodom savo vidaus Mirkt

kelinti metai, kaip supratau cia bus D5 136kw ,automatas ?

yozas tai tegul **** prota autopliusui, o ne dalYviams vincas cia pasirode kaip troliu trolis