50000 km su lukoilo dyzelinu

As ir sneku apie dyzelius. Jei taip nori, MB dyzeliu pompos klinija. Uzklinija ir nafig traukia grandine su viomis pasekememis.

O tu galvoji,kad gamindamas nauja mashina gamintojas xalturos nepadaro? Klysti tevai labai

As negalvoju nieko todel ir idomu ar cia ju liga ar cia kuras lievas Nekaltas

Nu nezinau as i sawo forduka dyzelini ir peciu kura pildawau ir no problem.Greiciausia ne del to parejo tau siurblys

Nu nezinau as i sawo forduka dyzelini ir peciu kura pildawau ir no problem.Greiciausia ne del to parejo tau siurblys

nu statoile tada yra dar vienas dar geresnis dalykas…ju netgi daugiau uz lukoila…

Lukoil nzn. Isipyliau i savo audi 50 ltr. 95 benzo nuvaziavau 510km. Sekanciu pylimu isipyliau Nestej - 540 km. Tai buvo vasara. Trauka truputi skiriasi trodytu, kad su 92 vaziuociau (cia Lukoilo). Po to karto luikoile daugiau nepyliau.

dazniau pasikeisk kuro filtra ir viskas bus ok Kanda

kuro filtras kapeikas kainuoja palyginus pries siurbli Mirkt

Sekit mano pavyzdziu: atejo 10.000km riba ir pasikeiciu tepalus,tepalo filtra,oro filtra ir kuro filtra Mirkt

Supratimo jokio matau neturi!Svarbu,kad rekauti! KandaLukoilas dizelino negamina!Isidemek ir dar draugui pasakyk! LabasVisos degalines dizelina veza tik ish Mazeikiu naftos! Cha cha

Visas kuras tai ish Mazeikiu, bet degaliniu talpyklos ir autoveziu cisternos tai tikrai nevienodos bukles. Beje, ir gamybiniai procesai Mazeikiuose nera identishkai vienodi - viena kart aukstesne kokybe gaunama, kita kart zemesne. Viskas O.K. normu ribu nevirsijama, bet… Ir nauja mashina visada bus daug jautresne ir reiklesne kuro kokybei.

Jo, pavarei… Kur čia Statoil’ų daugiau, nei Lukoil’ų? Švedijoj, turbūt Cha cha

Kokio čia supratimo reikia? Paprasčiausiai, vienur įsipili kuro, pavažinėji, kitur įsipili, pavažinėji. Kokybė skiriasi. Ir tas jaučiasi.

As irgi viska keiciu kas 10 000km,isskyrus kuro filtra. Kiek pamenu ji kas 25000 ar net 50 000km keisti reikia, bet tikrai ne kas 10 Ne

loxs masina nauja garantinis aptarnavimas, privaloma tech apziura kas 12t km , ir keicima peugeot servise pagal kilometraza kas priklauso. kitaip negalios garantija.

jo tai remk kaimo konteinerine degaline Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha juk kuras tas pac Jo su tavo supratimu tai valdiskos masinos net neduociau Cha cha

Ka zinau, i krovinines masinas, o viena kart ir i savo (veliau nebepyliau, nes servize pamate raudona filtra gali masinos garantijas nuimt) pilu zymeta dyzelina. visos vaziuoja. paskaiciavus kiek sutaupiau, tai ir bauda galima moket ir siurbli keist… kazkas rase kad prancuziskos masinos blogos, tai galiu pasakyti kai nusipirksi bent kazka panasaus (kainos atzvilgiu) tai ir snekek apie plius ir minus.

Zhinau kad visas kuras mazheikiu naftos yra xlamas tik kad pila ivairius priedus ivairus pardavejai…lygtais tik neste importuoja…del tos preizhasties ishvazhiavus i europa ish karto mashina kitaip vazhiuot pradeda…ir uzhtat ne karta esu girdejes kad reikia pas mus keisti dyzelio kuro filtra kas 10000km…kaip pats ir darau… ir dar: pastebejau kad kai piluosi lukoila tai ryte mashina nelabai grazhiai dirba, o kai neste tai lyg ir geriau…

Na matai, AWD. Tiesioginio įpurškimo dyzelio siurblį sudaro 2 esminės dalys: 1. geležis (pl.poros, dantračiai ir pan Cha cha ) 2. el. valdymo blokas visi gamintojai nurodo, kad jei kompas išmeta klaidą ‘fuel pump malfunction’ ar pan. - siurblys neremontuojamas, jį reikia keisti. Tačiau ano neišardžius, neįmanoma nustatyti, kas iš tikro anam yra. Dažniausiai visų firmų k.s. pareina būtent valdymo blokas. Blogas kuras čia nelabai ką ir prideda. Kadangi man yra atsitikusi panaši istorija (kompas rodo, kad siurblys blogas, bet kas jam konkrečiai blogai - neaišku) nusprendžiau padaryti tokią machinaciją - servisas man jį nuima, aš pasiberiu detalėm ir žiūriu. Jei mechaninis pažeidimas - tpfuuuuu, jei elektronika - čia jau blogiau…