5 butiniausiai daiktai tackoje?

nu ir Baisu

ten omega buvo Mirkt

gali buti. Nu jei ka tai opelis Juokiasi

tai gal tu ten buvai kad zinai taip gerai? Juokiasi

Tai teip iseina Mirkt Apkabinimas

o kodel niekas audio neimat? ar audio jau kaip ir priklauso automatiskai prie masinos?.. o siaip masinoj visai pravercia montiruote… ;] kartais kanors pataisyt su ja eina… poto virve… sia ziema virves pagelba buvau ishtrauktas ish pusnynu patalu… nu o siaip ziema reiktu kastuvo ir kibiro pelenu bagazinej… o vasara tuos atribvutu pakeistu plafkes+ rankshluostis… ;]

  1. Alaus atidarytuvas 2. Akiniai nuo saulės 3. Skuduriukas langams 4. Atsuktuvas nu ir viskas… 5. gerų kompaktų

1.Prezikas 2.staparikas 3.cigaretes 4.muzikiniai cd 5.audio aparatura

ka tu darysi su tauo alaus atidarytuvu jai alaus neturi ? eisi po plezus rinkis bonkas dakales alaus nusipirkis kad galetum pasinaudoti atidarytuvu ? Juokiasi

hmm, atkaset sena tema Mirkt na del atidarytuvo, tai su dirzo saktim(ne kelniu-masinos) nesunku atsidaryti… aisq jei tai nauja masina, galbut nesinori braizyti ir pn, na ir moteriskai rankytei netinka… Šypsena

mes kartu vaziavome

Sia ziema ka veziojuosi: 1. Kastuvas 2. Atsuktuvas ( siandien panaudojau kalpokams nuimti ir sniega bei leda is ratlankiu iskrapstyti, labai jau vibravo virs 80 varant. 3. Tualetinis popierius ( nesiveziojau iki siandien, ot durnas buvau, prireike man jo labai, teko interpretuot) 4. Audio 5. Benzino pilnas bakas.

1.antiradaras 2.kastuvelis 3.peilis 4.ziebtuvelis(degtukai) 5.mobi lkos pakrovejas audio ir prezervatyvai kas be ko turetu buti - kaip standartine yranga Cha cha

antiradarus net tris veziojuos Juokiasi o peilis universalus tai jau prie drabuziu komplektacijos. mobiliakas ir prie aprangos kaip ir ziebtuvelis.

kokie visi kuklus… pavardinsiu pagal savo poreikius bet man turetu buti autobusiukas(kurio dar ilgai neturesiu)… 1.lova(uztektu ir matraso kad pilnai issitiest ant jo iseitu) 2.televizorius su kabeline ir dvd 3.saldytuvas 4.pc prijungtas prie interneto 5.gera audio aparatura su zadintuvu Cha chap.s.prezikai,mergos,ir kiti daigtai nemanau kad priklauso prie auto…juos reik turet su savim Mirkt

kilstelejau sena tema Nekaltasbuvau net pamirsus kad atsakiau i ja Laimingasfaina pasiskaityt Taip

nu vietoj tv pasirinkciau visa namu kino sistema Juokiasi

1.Daug sewetku ar Tpopierio(nes nzn kada prispirs). 2.Alaus deze(kad bereikalo bonkes nesiridentu Girtas ). 3. Grazus papuosalas sale (mergiote). 4.Swarbiausia: gera nuotaika Cha cha

o as vietoj saldytuvo jakuzzi Cha cha

Kukliai tamsta čia Cha chaMumi reikalingus daiktus skaičiuojam pagal sezoną: tokią žiemą, kaip ši: 1. Kastuvukas, kirvukas (ledui prasikapoti), smėliuko pusmaišis ir mašininis mob. pakrovėjas. 2. Trosai, krokodilai, tosolo 5 ltr. na vsiakyj pažarnyj etc… kolegoms dažniausiai Nekaltas 3. Džiazo CD kolekcija 4. Kvepaliukai (savo ir audės) 5. Šiltas vilnonis pledas… (na vsiakyj pažarnyj) Nekaltas