5 adblue

O Dieve kaip gražu Apkabinimas

Istikruju pajibat, va kaij ozys kanopas vers, cia jau bus svente. Cha cha

pasirodo ^ Moteris vata ksenia kokoreva

kiek ožiams džiaugsmo: kaunas.kasvyksta.lt/skaitytojai/2022/03/24/kaunietis-iamzino-n esaugu-lenkima-tarp-automobiliu-atlikusi-mclaren-su-isskirtiniais-nume riais/

Numeriai tai tikrai achujieni Gerai Apkabinimas

cia ta vatnyke, kuria apsish.ikusia p!so?

kazkuris dalyvis usa vazinejo vazineja su numeriais kaunas

Studija

o cia ne c5? c5 tai milijona esu mates su skardiniais. c6 kebulo tai gal ir nesu matęs… bet čia atrdo man kaip c5 iš tokios foto Šypsena

AB grįžo į vėžes, blevyzgos, reikia veiksmo rytų fronte, bulbų atakos ar bombikės lenkijoje Cha cha

dr, tu ten gyreisi, kad afigienais goritexais jus ten kariumeneje aBsirenge- koki antra sluoksni naudojat? nes pirmo pasirinkimas platus, o va antro normalesnio neina rast Kanda

tai sako su dujom mariupoli valys Cha cha

brisiau audimas jiem smutkes siuna Cha cha

tai gali kad ir Jadze siuti, bet klausimo esmes tai nekeicia Cha cha

Ka tu skaitai pirmas sluoksnis?

15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/teistuma- uzsidirbo-ir-a-kandroto-celofano-zmona-ispanijoje-pradangino-masinas-i r-dokumentus-59-1658148leprikonų šeima Apsvaigęs Apsvaigęs

bet tai kiek uz situ celofaniniu tokiu paciu debilu stovi, palaiko juos

dr,nu pirmas sluoksnis kur dedasi tiesiai ant nuodemingo kuno Cha cha termo aBranga, buna tokia plona vasarine ir kiek storesne bei siltesne ( ten su melynanosiu vilna) saltesniam orui <A HREF=“thermowave.com/lt/marskineliai/652-MERINOXTREMESHIRTLS.h< br />tml#/dydis-m/spalva-black"TARGET=”_blank">thermowave.com/lt/ma rskineliai/652-MERINOXTREMESHIRTLS.ht ml#/d ydis-m/spalva-black</A> is principo sisntetika aCtumt prakaitui nuo kuno. poto eina antras sluoknis toks irgi prie sintetikos labiau, negamina amerikonai mano turimo-negaliu www idet, bet is audimo GAL sitas kazkoks <A HREF=“audimas.lt/katalogas/funkcionalus-marskineliai-ilgom< br />is-11/?modification=14376"TARGET=”_blank">audimas.lt/katal ogas/funkcionalus-marskineliai-ilgomi s-11/ ?modification=14376</A> nu ir poto trecias sluoksnis flesinis dzemperis jau… Vienzodziu dek kaip rengetes kariuomenej ziema Cha cha

tu padzioj taip paprastai pavalkatauk. Cha cha ir igudziai ir supratimas kaip kuo rengtis savaime atais. nes taip viska pagal teorija, ir po to kazkur issimest, 1000%- tooookia pyyyysda gauruota bus! Taip Cha chair nebutinai ta naujobine xyune taip zajabys, po to ir atrandi, kad elementarios vilnones kojines net nelyginmai geriau uz tas nesamones uz 30e is aic ir tt ir pan. ps- gore tex- ciulpe!

Zjbs tas Celofanas Gerai Varkių tiek padaręs, kiek Raflis per 9 gyvenimus nepadarytų. Dar ir snarglių armija iš paskos Gerai Valkiūnas nx irgi Gerai Visi kulną pritriedę, tas px, nx čia auktot. Niekam neaukoju užtat turtingas ir esu. **** nors su šiupeliu Juokiasi px jam