4ever

Jei kainuoja 10k,tai man grazi ir norec. Kitu argumentu moket daugiau nerandu Cha cha bet parsiduos,kad ir kiek kainuoja TaipAs ne turtOlis,bet 10l man skaitosi krikscioniska. 20 jau niApatiks.

Paziurejau kainas, bl toli grazu ne 10k Cha cha jptmt kokiu audifenu turi but,kad ja pirkt Apsvaigęs

Na, suprantu,kad visą laiką dėsi į pirmas gretas 340i (atspėjau,ne? Cha cha), bet kai nenori bmw, nenori didelės, nori sąlyginai pigiai išlaikomo valingito ir esi lordas of rings-varianc. Nes R golfas ne taip jau stipriai ir pigesnis Šypsena

q, gal net ne butinai 340i. Biski ne tos klases. O ka golf senobiskai Gti,uz likusius pasimodinus jauciu ne ka blogiau. Aisku as nelabai seku kainas,bet įtariu zenkliai pigesnis.

Bet GTI ne AWD ir ne S. Jei žiūrėt kainą per kg, faktas kad tie visi karštesni aparatai -galimai kažkiek pervertinti Šypsena

Cia vag prasove su dezem kaip rasai, verkiant prasosi 7 begio trasoje ir kiti galingi modeliai Passat b8 ar superbas su 206kw tsi varikliais, nuo 18 metu lyg pradejo deti jau 7 begiu

Jo, facelift jau su 7iom. Ant mechanikos kažkaip dar atrodė so so, na trumpi perdavimai ir tiek. Bet kai prie 130+ matai 3k RPM Apsvaigęs

o *bliamba* baisiai kaip su apsukom Apakęs Pas R automatas tai bus 7 šaibų turbūt?

Aha pastatys sausa 7 bege dsg…po 100 km susuvils sankaba Cha chaPalaukau dr002 jeigu uz 10 tada grazi ir norec…bet kai jauciu plikos startas bus 50 koks…nu i nakum Cha cha audi blogis vis dar (man Cha cha)

Na po RM foto kur atrodo 200 ir 1800 suku…ar droo 160 prie 2,5 tai 3000 prie 130 jau daugoka Cha cha na nebent kokiai sirsei 3 begiu Cha cha

Bbz kad kaip… bet mano paseratis su galios kavamales motoru retai kada p Maziau 10 rodo… Vidurkis apie 9.5 bet cia nuo trasu nuo vasaros like… Tai gi sąnaudos Gerai audeles Apkabinimas

ibb.co/K7fq1N5 gali būti ir blogiau Cha cha 5 bėgiai apynaujoj mašinoj. Nuo 135km/h kažkur per duru gumas pūsti pradeda.

Baikit nervuot, antrus metus baigiu su 105kmh/3000 ABsuku atpjaut. Po dyzelio ir 170 “kreiserinio” iprocio Žliumbia

Sikseri, man asmeniskai savaitgaliais ~400km uzmiesciu susisuka, tam dyzeli ir pirkau anksciau. Tai bent jau laiko susitaupydavo tikrai nemazai, o dabar kai sektoriniai beveik visuose marsrutuose, sutinku, kad nera kur panaudot tu aBsuku.

As tai audi bet kokiu atveju labiau fwd skaitau Cha cha Jei rimtai man tos s3 Apkabinimas golf gti ypac su flanelinem kaubojaus baltiniu sedynem Apkabinimas

I Raseinius siandiena variau per Liolius. Diena sauleta,kelias vyngiais,sausas. Smagiai susivazinejo Girtas ps.parduodu 6 pavara jei kam reikia,brangiai Juokiasi

Aišku jausmelis geras,kad nepriklausomai nuo greičio lupa jptvmt net neperjungus pavaros GirtasBet norėtųsi kruiziniame dar kokiais 500rpm žemiau TaipRealiai važiuoji 110 o sąnaudos kaip 130+ įprastai lekiant būtų ±

Ciupinau,patiko,bet jei dar valintu Cha cha

RM, dabar jau su stage1. Biški linksmesnė. O už tokius žodžius nusipelnei dragelio su Aprilia Cha cha

Juokauju,viskas ten ok Cha cha,dar per silpna ubage ant aprilios ragu pasismeigti Cha cha