40 Mb limitas WAP/GPRS per labas

To Paukste : paskaiciuok kai pvz multikus as ziuriu darbe per naktines pamainas kai nera ka veikt, jie buna nuo ~150kb, normalus multikai apie ~2-3mb, tai kas cia tera tie 40mb ? vienai pamainai neuztektu jei i darba pakroveja atsinesciau Šypsena

O is kur gauni multikus po 2-3mb? gal Symbian turi? kitaip gi neiseina? pvz as tik iki 145kb galiu atsiusti per viena sessija.

Eina nx kokia nesamone… Žliumbia

Tai kad ir as gawau sms kad jus isnaudojot wisa duomenu limita ir dargkokias 5 sms.

Dar betruksta kad padarytu sms ir skambuciu limita per diena. . . . .

Dar negavau bet tikiuosi ilgai laukti neteks jei kiti gauna tai ir man atpūs sms tai tada bus labai blogai. Piktas

Tai gal kas zinot kaip ten su limitais jei uzsisakomas gprs/wap ne menesiui o savaitei ar parai? Idomu butu suzinot… O siaip tai jauciu kad omnis nusiziurejes uzdes limitus net abonentam. Kazkaip manes neapleidzia nuojauta, kad jam prastai su siustuvu apkrova ir resursais…

Kas nors pažiurėkit nete kaip ten iš tikro yra a to jau Piktas kad ir omnis ta pati gali padaryti gal abonentam nepadarys tokios nesamonės Baisu Piktas

Tai gal čia FULL GPRS pujunge ? Liežuvis

Bus idomu paziuret kaip apribos tuos duomenis jei nesugeba pasibaigus menesiui gprs atjungti Cha cha

DarkLand: jie GPRS atjungia po mėnesio! Bet jei jungiesi vėl, už kiekvieną parą iš tavo sąskaitos nuskaičiuoja po 0,7 Lt Šypsena

Zinau Šypsena

Tik nelabai butu nuo ko atskaiciuot… skambint t2 naudoju

Bliamba tai nesamone jai as per 3 sawaites isnaudosiu tuos 40Mb tai sawaite nuplauks.Be rysio cia kazkas.

Ot sh… Jauciu man tu 40mb/men neuzteks… Ne viskas keiciasi… visi nori nuplest kuo daugiau… Žliumbia

Sekmadienį užsisakiau GPRS savaitei, bet jokio perspėjimo apie kokius nors limitus negavau Ne na logiškai mąstant- jei mėnesiui 40MB, tai savaitei turėtų būt ~10MB ane? Nu reikės pasistengt “prawaryt” tokį kiekį, pažiūrėsim kas bus Cha cha

Nx nesamone Žliumbia ash aciu dievui dar nieko negavau ir tikiuosi negaut Cha cha shiaip man irgi atrodo kad cia full gprs pajunge kaip go live. Bet jei ne tai vieno klijento jie tikrai neteks Cha cha

Nu as taj per mén 65mb sugebéjau pawaryt.ir nieko…ziurésiu kajp bus… Šypsena

Man atrodo kad cia klaidingas aliarmas, ko cia bijot, jei neklystu tai cia 40Mb limitas SIUNCIAMIEM duomenim, NE PRIIMAMIEM, as apie 70MB/men prisiurbiu. Tai va ziuresim kas bus, bet itariu kai be reikalo bijot.

dj, Man atrodo, kad tau blogai atrodo Kietas