30+ : Vaizdas is Lizdo (draugiski , bet tiesmukiski pastebejimai)

Jo Ledi,tikrai ji sunku suprasti…
Kalba apie tolerancija ir demokratija,o ka pats rašo…“Lizde”…Apakęs.
Man ypač patiko tie žodžiai- , man Jusu nuomone svarbesne uz bet katro bangiecio
Tai kam mums vargintis ir rašineti Teisingui,jei jis šitaip išsireiške apie bangiečius? Baisu Cha cha.Lyg visi bangiečiai butu kalti už jo nuoskaudasAš nekaltas.

Teisingas"Lizde"

Noriu atsiklausti Troy ,Show Down ,Remigo ir Shiurpes . Sie zmones yra aktyviausia Lizdo chebra is Bangos tremtiniu ,kaip kad Troy pavadino. Ar galiu padaryti draugiska interviu Bangos portale forume 30+ ? Troy besarmatis mane isprovokavo su tuo Blur vyru ! Uzejau ,paskaiciau ir nors tikrai esu atitoles nuo tu moderatorisku ir klubiniu problemu , prisipazinsiu siek tiek uzsivedziau…Taciau nenoreciau buti Jusu pasmerktas uz kisimasi i kito portalo ,forumo "dalykus " , man Jusu nuomone svarbesne uz bet katro bangiecio ,todel gerbdamas Jus ir klausiu Jusu nuomones , Jusu pritarimo ar nepritarimo.Ar galiu ten parasyti ? Ar liksiu as teisingas Jusu akyse , jei parasysiu i Banga ,po vieso jos pasmerkimo?(as ir dabar ne geresnes nuomones!)

aj, trintukas tas Teisingas…butu jautesis teisus, butu likes ir kovojes…dabar ilenda, pabezda ir vel bega kaip koks sheshkas…
o va, tu Piano, esi kovotoja iki kaulu smegenu (kazkada Teisingas taip apie mane sake… o gal Laimute, jau nepamenu)…
tai kodel ir tu neisheini i Lizda?

Kiek atsimenu,tu dar didesnis trintukas… Ištisas savo temas trindavai Blogai.Tai jau patylek geriau…Cha cha.
Aš už nieka ir nei prieš nieka nekovoju… Tik parašau savo nuomone… Ka nors turi prieš?
Kai man reikes kur nors eiti,tai gali buti ramus… taves tikrai patarimo neklausiu Ignore

[quote]
lietusLietuvoj® rašė:
aj, trintukas tas Teisingas…butu jautesis teisus, butu likes ir kovojes…dabar ilenda, pabezda ir vel bega kaip koks sheshkas…
o va, tu Piano, esi kovotoja iki kaulu smegenu (kazkada Teisingas taip apie mane sake… o gal Laimute, jau nepamenu)…
tai kodel ir tu neisheini i Lizda?

Ple, subrendę, man baisu, kad aš netrūkus Cha cha tokiu tapsiu Aš nekaltas

Mano mama sako:
“Nepersk į vandenį - nebaidyk karosų”. Cha cha

va cia tu tai ir eilini nesamone parasheiLiežuvisLiežuvisLiežuvis
…esu tik viena tema, kurios man paciam labai gaila buvoLiūdna, netycia ishtrynes vienu paspaudimu (kai buvo tokia galimybe)… netgi ten, kur buvo gincai su piktais zodziais netrinu… nors porasyk ishtryne moderai Evelina ir GingerCha cha

Ech, Teisingas… Tai vadinas neatsiklausęs lizdiečių parašei Blogai ir todėl po to ištrynei?.. Nesulaukei pritarimo?.. Aš nekaltas Bet ai, kam aš čia kalbu… juk tau visai nesvarbi nė vieno vargano bangiečio nuomonė…

Jo lietau,kalbi beleka (dar melagis Blogai)… Turiu tavo privat žinute,kur informavai apie savo temos( “skiriamosios linijos” ) ištrynima,nes tau tas žaidimas pabodo…Cha cha Buvai toje temoje klubiečius ir neklubiečius už liniju kažkokiu suskirstes Cha cha.
Melagis melavo,per tilta važiavo…Liežuvis

atsiusk jei turi, nes neturiLiežuvis

Nu va, lizdas.lt plecia placdarma forume 30+. Prie Teisingo prisijunge Fuscus.

Sveikutis, kaip laikaisi? Ar buvai neofolko festivalyje ‘Menuo juodaragis’ Sudeikiuose?

Tipo linkejimai again lizdo.lt kolektyvui BučkisGėlėsAlus. Arba Šikšnosparnis Taurė - nu cia pagal skoni… Mirkt

O uzsukt as kartais ten uzsuku, zvilgtelnu… Reikia pasakyti daugybe komplimentu Remigui ir ShowDownGėlės - svetaine gerokai pasipilde, joje daug idomios info GeraiGeraiGerai. Visur matyti daug ideto profesionalaus darbo, tik reklamos kartais paknisa, nu bet tai neisvengiama ir suprantama turint nekomercini projekta…

Jei taip varysit, tuoj “Vartikli” su “Isminties zona” pralenksit! ApakęsGerai

na, Teisngas, na bet zaraza kankretnasTaip a tau jau manys, tai ne ne, visiskai, ne laso…nepasiilgaiMirkt as tai taves labai labai, vot…o kaAš nekaltas
Lietau, nekelk bangu, bo pykint pradeda, bijau sliauka ant klaviaturos numesiu, hihiCha cha

nezhagsekLiežuvis, ir viskas bus geraiKietas

I privata tau nusiunčiau… Rašei yra ta tema,surasi…
Tai rodyk,ka radai…Cha chaCha cha.

jau buvo sita foto…

Veee

ogho Apakęs Nekaltas

Nezinojau kad gimnastes sugebejimu turi.

P!nk trick Drovus

Woba !!! Drovus

Nekaltas

kaip visad maivos Taip Nekaltas