30-plius klubo vidaus reikalai

Aktyvėja:
http://www.day.lt/menulio_fazes/daugiau

–Ale man vis tik neramu, ar nebus gerb. Zulu koks Omon’as pagavęs. Gal dabar svilina padus ir bando išklaust kasčekasče karalis Apsvaigęs

Ooooooooooooo, visada prie jusu aferos prisidesiu visom keturiom , jei ka. Man tinka ir patinka jusu aferose, bei kitu zmogu dalyvauti. Teip, kad as su jumis, mieli koliegos, visada ir visur, tegyvuoja LAISVE…UraaaaTūsas

–O vietoj foto trynimų sekantį kart siūlau išsitrint galvą!!!

Padarysim čE tvarką su leta. ji išdykėlė tokia, aferą susuksim kokią tuoj apsukriai.

Ar negerbiami moderatoriai nemano, kad turėtų prisiimti atsakomybę už merdintį klubą ir atsistatydinti?

tai ar suradot teisingumą,"tautiečiai"?

–Nu o ką tie muŽikos forumai… Fliusas yra visai kita koncIapcija, tai - REIŠKINYSSS. Dėl Lietuvaičių, tj jei kalba eina apie entelektualiąją/extraordinariąją dalį - jiem lygių nėra beabejo, likę - qmetija, daranti gėdą pirmiesiems, bet nereikia absoliutint. Lyg sakyt, kad Vokiečiai tai suknisti turkai, gyvenantys iš pašalpų. Juk visi gerai žino, kad dalis fricų iš tiesų yra vietiniai nusipenėję ryžikai ir jų baisios bobos…

Net nžn. ką čia rašinėju, bet arbatą geriu, tai va…

bet užtat prekyba ploščiais klesti…

p.s. - beje, prisipažint, kad negali NEsugrįžt į fliusą būtų daug paprasčiau, nei galvot 25ias priežastis kodėl čia "neSUGRĮŽAI". Okamos skustuvas ir tiek…

–Šiaip pan. excesus komentuot neturiu noro šiuo momentu, vistiek jie sąlygoti kažkokio tai katalizatoriaus realiam gyvenime (tebunie tai nuobodulys, Ignoruojulimacija ar tiesiog paieška sugeriamo popieriaus, pertekliniam rašalui…) norėčiau pastebėti tarptautinių forumų idėją.
Kaip itin kompetetingas kiber sociumų dalyvis galiu drąsiai patvirtinti, kad daugelis iš esmės yra absoliučiai menki, menko intelekto individų sambūriai (pasižymintys itin dideliu mąsiškumu, kas juos ir mąsina…) tad džiaugtis jais nėra dėl ko. Beabejo, genejus kjp, kad aš, tokiame sublizgėtų dar labiau, nei, kad iki šiol, bet kam man ta garbė… Tiesa, nu ar įdomu kam kokio turko sapalionės ar induso kokio klejonės apie šventą karvę. Manęs tj pvz. internacionalas nežavi iš principo. Qltūriniai skirtumai tik apsunkina kažkokio tj Qmpromiso radimą, o Qmetizmas tj visur vienodas gi, tam tikra prasme (jei sutapatint jį su debilumu, bent jau iš dalies).

p.s. - tiesa, ploti galima ir virtualiai (XXI amžius)… Va PLOTIS ant šaligatvio qr nors tj galima tik realiai. Nors…teko lošt žaidimą kur reik iš knaipės išeit gatavam ir pele balansą išlaikyt kuo ilgiau. Tai irgi nebūčiau tox tikras…