30+ klubas

Paladinai, pamirshai pridurti, kad toje diskusijoje dauguma klubo nariu pasisako uz pusiau uzdara kluba, kurio igyvendinimui pakaktu teises tvarkyti nariu sarashaCha cha VISA KITA tegul lieka ATVIRA kaip yra
vienas is svarbiausiu motyvu - norime tureti realu savishkiu sarasha, o ne rankioti juos paskui is 500 uzhsirashiusiu “perlu medziotoju”, kuriu daugumai kazin ar bus 18Aš nekaltas
be to, as asmenishkai remiuosi klubo kurimo patirtimi, kai dauguma dabartiniu musu oponentu pareishke, jog jie nori buti laisvi ir joks klubas jiems nereikalingas. Taigi, shiuo metu jie prieshtarauja patys sau ir daro tai tik todel, kad nori pakenkti musu norams tureti kluba kartu su Banga…
Evelina, tikimes Bangos supratimoŠypsenar

Jusu diskusija skaiciau - susiskaldymas ir supratimo stoka kaip musu Seime Šypsena. Optimaliausias sprendimas man regis butu paleisti kluba 30+ tokiom pat teisem ir galimybem kaip veikia ir kiti klubai Bangoje (isskyrus, auto.banginius). Nematau prasmes daryti pusiau uzdaro klubo. Visu pirma, per mazai grupelei zmoniu jis butu kuriamas (be to, kuo daugiau zmoniu, tuo daugiau turinio jie prigeneruoja), visu antra, uz borto butu ismesta dalis zmoniu, kurie formaliai nepriklauso 30+ forumo klubui (30+ klubas Bangos remuose yra ne tik aktyvistu sudarytas 30+ forumo klubas, bet ir visi kiti dalyviai, juk net ir moderatores yra is dvieju skirtingu stovyklu).
Na, o jeigu pusiau uzdaru vadinamas tas, kuriame narius gali ideti tik klubo nariai… Nezinau… Man rodos, kad 30+ nariais gali potencialiai tapti visi, kuriems apie ir virs 30. Tai kodel reikia riboti? Kodel jie patys negaletu to padaryti? Kam apsunkinti istojima?

Evelina, dabar isiklausyk, kaip SeimeCha cha

  1. uzdarumo statusa gavo ir motofanaiPiktas
  2. jis butu uzdaras tik ta prasme, kad jame nebutu tu, kurie NENORI buti klubo nariais ir negali, nes yra jaunesni nei nustatyta… taciau manau, kad ta riba gali buti 25 metai, o galima daryt ir ishimtis, jei kas tikrai nores ir bus vertasCha cha
  3. uz borto NIEKAS NEMETAMAS, nes visi Bangos vartotojai gales viska daryt, ishskyrus bet kada pakliuti i nariu sarasha… jau koki 15-a karta kartoju tai…
  4. dar vertetu pripazinti, kad tos kitos stovykles atstove Boba, kuri gavo moderavimo teise, buvo kone aktyviausia, tvirtindama, kad jai joks klubas nereikalingas ir visaip shaipesi is klubo…ta ka, dabar jai jau reikia klubo?

lietuslietuvoj> man regis reiketu atskirti viena dalyka. Bangai kaip visumai klubas yra tas, kuris gali deti foto, naujienas ir t.t. Tu kalbi apie ji siauraja prasme - bendraminciu ratelis.
Motoforumas ir auto.banginiai yra specifiniai forumai, pagal pogemius. Todel jiems registracija yra svarbesnis dalykas. 30+ priskirciau Noriu susipazint, Seimos klubu grupei, kuriu naryste del klubo platumo nera ribojama.

Evelina, bet reiketu atsizvelgti i tai, kad ne vienas 30plius veikejas jauciasi labai subrendes, nepriklausomas ir buvimas kokiuose nors klubuose
jam neretai yra nepageidautinas kaip laisves varzhymas…
taciau yra zmoniu, kurie noretu tureti toki rateli… ir butu labai shaunu, jeigu i tai butu atsizvelgta…
na negi jums tai sudetinga, leiskite mums pradeti veikla ir pamatysite, kad viskas OK… juk jei bus labai daug nepasitenkinimo, bus galima daryti korekcijas…
Be to, nepamirshkite, dabartiniame klube yra daug zmoniu, kurie ir inicijavo atskiro forumo 30plius ikurimaCha cha, pries tai ikure 30pliuskluba…
mes gi norime tiek nedaug - tik tureti klubo kampeli…
kodel tik auto ir moto gali buti megejai? juk gali buti ir sexo (ar leistumete ikurti toki uzdara kluba?) ir alaus (jau yra, o jie tik foruma teturi) ir t.t.

GeraiGeraiGeraiŠypsena.

Cia ishtrauka ish musu diskusijos su PaladinuCha cha

lietusLietuvoj® rašė:
Paladinai, manau, kad nesi naivus ir supranti, kad vieningos nuomones cia nebus
todel siulau kompromisa:
norintiems tureti kluba ir buti jo nariais - teise tvarkyti nariu sarasha
visiems kitiems - VISOS teises dalyvauti forume, rashyti naujienas, deti foto ir TEISE tapti klubo nariu (patekti i sarasha), pareishkus nora ir sutikus su pagrindiniais klubo principais.

TINKA?

As turiu kelis klausimus Evelinai_Bangai:

1.Ar "Autobangiai" esantys Bangoje uzdaro klubo teisemis ir turintys 65 narius, yra pranasesni uz kluba "Ant Bangos 30Plius", turinti 62 narius todel, kad jie, anot jusu, yra "specifinis" klubas? Ka is to gauna Banga? Nes klubo forumas yra atviras diskusijoms ir ne klubo nariams.

2.Kaip, tarkim, forumui "30Plius" tapus standartiniu Bangos klubu, t.y. atviru kiekvienam registruotam Bangos dalyviui bus galima nustatyti, kad besiregistruojantis narys yra 30 ir daugiau arba netoli 30, bet ne 20?

Ar neatrodo, kad tokiu atveju pats klubo pavadinimas "30Plius" netenka prasmes ir jis tampa paprasciausiu klubu "Apie viska".

Retorinis klausimas: kur detis 30-meciams?

Ginger, del antrojo punkto. AutoBanginiu atveju visiskai nebutina tureti automobili, kad tapti to klubo nariu. Tereikia idejiskai jaustis "autoaktyviu".
Mano supratimu, panasiai ir su klubu 30Plius: nereikia buti trisdesimties metu. Tereikia jaustis savu tose diskusoje, ir savo kalbomis "neiskristi is konteksto". Ar sutinki kad amzius cia nera svarbiausias?

OK, Badai, butinai apsvarstysim galimybe priimti i kluba tuos, kurie “idejishkai jauciasi 30-meciais”Cha cha tik nereikia karo, a?
as rimtaiKietasjei ka

Na auto.banginiai skiriasi vien jau tuo, kad paprastai savo sprendimuose yra vieningi. Kiek is 62 30+ nariu nori klubo, kiek is ju nori pusiau uzdaro, o kiek is ju - visai nenori? Juk jus to patys niekaip negalite nuspresti Šypsena. Todel ir siulau (siulau, o ne primigtynai reikalauju) kol kas paleisti paprasciausia varianta - atvira kluba, o veliau ziureti.

As irgi tam visiskai pritariu, nors man kadangi dar ne 30+, Mirkt tai sis klausimas ir neturetu buti labai aktualu.

  1. Foruma 30+ transformuoti i paprasta Bangos kluba.
  2. Jau turint kluba, toliau ieskoti sprendimu - per daug klubo nariu, verti/neverti. Kurti taisykles, naudotis kitu klubu patirtimi ir t.t.

Juk forumui ir diskusijoms vienoks ar kitoks klubo tipas neturi jokios itakos. Pvz. as nesu vienas i autobanginiu klubo nariu, bet tai man visiskai netrukdo reiksti nuomone auto forume?

Svarbiausia, kad diskusijos apie klubo kurima neprieitu aklavietes.

As manau, kad jei grupei 30 -meciu yra butina atsiskirti, galbut galima pabandyti visam laikui isspresti ta skauduli ir panaikinti konfliktus

  1. Pervadinti foruma 30+ kaip nors kitaip - tebunie jame diskutuoja intelektualiom temom nepriklausomai nuo amziaus. Pavadinkim ji ‘Prasmingas laisvalaikis’ ar bet kaip kitaip;

  2. Ikurti atskira uzdara ar pusiau uzdara kluba kam >30 ir kurie mano, kad jiems butina atskira, ju apibrezta ir kontroliuojama erdve ju buvimui kartu. Tebunie jis 30+

Mano nuomone, taip issispres daug klausimu ir problemu. O jei klubas 30+ teigia, kad ju diskusijos yra prasmingos, prirasoma daug zinuciu ir temu, kaip raso lietusLietuvoj tai naujas klubas 30+ nenumirs. Forumas, mano nuomone irgi nenumirs, nes jame bus pakankamai daug zmoniu, kurie ras temu ir laiko diskusijoms.

Zodziu visiems bus gerai, tik gal ‘Bangos’ admin’ams butu darbelio kuriant kazka naujo. Bet kas sake, kad mes jusu uz tai nemylim? GėlėsGėlėsGėlėsBučkis Aš nekaltas

Forumo dalyviams pasiuliau balsuoti. Balsavimas vyksta sioje temoje:
http://www.banga.lt/admlt/2forum.showForumPosts/92004.241-=(1815137631

Evelina, man susidaro ispudis, kad Sarukas musu klausima del klubo ir teises patiems tvarkyti nariu sarasha jau butu ishsprendesKietas
stai ka jis rashe apie tai kitoj temoj…

pagaliau shitam tavo poste iziuriu racionalaus grudoKietas tik menka pastabele - klubo “30plius ant Bangos” inicijuotas forumas mums ir lieka (negi jums reikalingos temos apie 30plius kluba), o tu pats su Badu imk ir susikurk sau ta Laisvalaiki ar Badas ir Co, jei jums reikia ko nors kitoLiežuvis

O man vistik dziugu, kad Bangos adminai, gal ne visi, bet mano panashiai kaip kad ishsake, manau protingai, is pat pradziu, dalis dabartinio 30plius klubo, pasisakiusi Bado temoje uz antra busimo klubo varianta.
Protingu zmoniu pasirodo yra Gerai ir dar dziugiau kad numatoma tokia klubu forma pletoti. Esme to ko nori trisdeshimtmeciu klubas ta pati, klubo nariu sarasho kontrole.

[/quote]

lapkričio 29d., penktadienis

Dienos naujienos
Verslas
Sportas
Pramogos
Žmonės
Muzika
Kinas
Knygų mugė
Kultūros parkas
DELFI svečiai
Žaidimai

Technologijos
DELFI moterims
Archyvas
DELFI šiandien

Mobilios pramogos
Logotipai
Melodijos
M. atvirukai
Blyksinčios žinutės
Animuotos žinutės
Kas? Kur? Kada?
Šios dienos filmai
Šios dienos koncertai
Šios dienos spektakliai
Šios dienos parodos
Televizija
Radijas
Kas naujo Rygoje?
Nekilnojamasis turtas
Įmonių katalogas
Pažiūrėk meniu
DELFI Chat
Horoskopai
Valiutų kursai
Valiutų skaičiuoklė
Žaidimų zona
Žaidimai / Humans
Pokštai
Apie blondines
Pikantiški pokštai
E-atvirukai
Web A-Z
20 naujausių nuorodų
Pridėti nuorodą

Galite pasiūlyti savo nuorodą.
Žinios > Pramogos > Kinas
DELFI WebAZKas? Kur?Kada?Seklys------------GoogleAltaVistaYahoo!HotBotGoTo------------Dogpile-------- ----MP3.comFTP Search

Lietuva - didžiausia rusiškų filmų gerbėja?

BNS
2002 lapkričio mėn. 29 d. 16:12

Versija spausdinimui
Pranešimas redaktoriams
Nusiųsti
Skaityti komentarus(3)

Lietuva užima pirmąją vietą pasaulyje pagal Rusijos filmų platinimą, teigia Maskvoje leidžiamas Rusijos žurnalas "Kommersant-dengi". Tačiau, didžiausių Lietuvos kino platintojų nuomone, šis teiginys ne visai atitinka realią situaciją. "Kommersant-dengi" pateikiami tyrimo duomenys rodo, kad rusiškojo kino dalis lietuviškoje kino platinimo rinkoje yra 5,7 proc.
Tuo tarpu vienos didžiausių Lietuvos kino platinimo kompanijos "Lietuvos kinas" generalinis direktorius Stasys Karmaza mano, kad šis skaičius yra "gerokai paaukštintas".

Reklama

Nors tikslios statistikos nėra, tačiau retokai Lietuvos kino ekranuose pasirodančius rusiškus filmus galima lengvai suskaičiuoti.

"Lietuvos kinas" pernai įsigijo vieną, šiais metais - du rusiškus filmus.

Kitos kino platinimo kompanijos "Garsų pasaulis" duomenimis, pernai ši kompanija neišleido nė vieno, šiemet - du rusiškus filmus.

"Amfiteatro filmai" 2001 metais parodė vieną, šiais metais - tris Rusijos gamybos filmus.

Pernai Lietuvoje parodyti 196 nauji filmai, šiemet - apie 190. Kad Lietuvos kino rinkoje susidarytų "Kommersant-dengi" statistikoje minimi 5,7 proc. rusiškų filmų, Lietuvoje turėtų būti rodoma apie 10 rusiškų filmų.

Į rusiškojo kino mėgėjų dešimtuką taip pat įėjo Estija - ji yra šeštoje vietoje (1,2 proc.).

Lietuva ir Estija vienintelės posovietinės šalys, esančios Rusijos kino mėgėjų dešimtuke.

Be jų, šiame sąraše taip pat yra Kuba (4,5 proc.), Makedonija (4,0 proc.), Tanzanija (2,5 proc.), Vokietija (1,5 proc.), Šveicarija (1,1 proc.), Švedija (1,0 proc.), Čilė (0,9 proc.), Slovakija (0,8 proc.).

Į šį reitingą neįtraukiamos NVS šalys, kadangi ten rusiškų kino filmų dalis sudaro beveik 100 proc.

BNS
Straipsnių komentarai

Vardas El. paštas

Straipsnio komentarų skaičius: 3

"DELFI" pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
"DELFI" privalo informuoti specialiąsias Lietuvos tarnybas apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorių duomenis. O taip pat gali tai padaryti savo iniciatyva. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus.

X-PRESS 2 / GRAVITY gimtadienis (8)

Kapituliacija. Blokada

Pracūziškai erotinis šou

Pažiūrėk meniu

Kino teatrai
Naktiniai klubai
Barai
Galerijos
Bibliotekos
Koncertų salės
Teatrai
Muziejai
Restoranai
Kavinės
Sportas
Ir kita…

Lietuva - didžiausia rusiškų filmų gerbėja?
Nauja filmų demonstravimo technologija
"Skalvijoje" - avangardinis filmas suaugusiems
Antrasis filmas apie Harį Poterį toliau skina rekordus
Komedija “Kalėdų senis 2” bus pristatyta “Akropolio lede”
Filmo “Baimės kaina” klaidos
DELFI pristato: "Blanša"
DELFI pristato: "Guru"
J.Bondui Jungtinėse Valstijose buvo rekordinė diena
Lietuvos teatro ir kino muziejuje bus pristatomas išeivijos eksperimentinis kinas
L.DiCaprio naujame filme vaidins CŽV agentą
"Giminių" kūrėjai Kalėdoms pristatys naują serialą


Kas yra DELFI? | Privatumas | Padarykite DELFI pirmuoju | Reklama | Kontaktai | Siūlome darbą
Copyright © 1999, 2000, 2001, 2002 AS DELFI. All rights reserved. | Atsakomybės apribojimas

pirms dalyks,plug and play monikas,susirask moniko draivus normalius,kad vindoze matytu kas per monitarius,beto pas kambarioka mano videshke yra fx 5200 berods bet ir pas ji tokie bespridielai. BET… nx tau reikia turbinti tokia vaizdeshke? jei pas mane paturbinus mx400 fg2 64mb maximaliai q3 pasirinkus maza kambary ir pilna botu,paciam peeke rodo 30-40fps, o pas kambarioka fx5200 neturbinus rodo 90fps,skirtumas yra? yra kam tau tokia turbinti? jokio tolko nori pamatyti skaiciuka dideli prie fps? akis vistiek jau nebepastebes skirtumo nidaeijna ;/ as turbinau tam,kad galeciau koki graju sulosht be stabdziu normaliau.a cia … ex Nekaltas

tai kaip matot ir varneles neleidzia uzdet…