27 metu, atletiskas, grazesnis uz velnia - iesko

Alia ir merginos isrankios siais laikais… As maniau prie tokiu vyru kaip prie medaus puola… Mirkt Man tai va pats tas toks vaikinas butu… Mirkt Mirkt Mirkt

Sweikas atvykes ponas grazuolis.

Na va,o tikejausi tokio aziotazo.
Kur vinis? Per senas?Per jaunas?

27,dirbantis,uzdirbantis,neturintis mat.problemu,gyvenantis vilniuje,bet atstumas problemu nesudaro,sportuojantis,labai savarankiskas vaikinas iesko drauges.Sis skelbimas nereiskia,kad esu vienisas ir uzsidares,anaiptol.Bet esu pasiryzes ieskoti savo puses.
Taigi merginos,jei esat uzkariautojos …pabandykit.
Jei ka,geriausiai rasykit cia ,arba i privacias,nes deze uzluzus.AciuBučkis

Heh… Labai sujuokino sis tavo issireiskimas : grazesnis uzh velnia… tai galiu pasakyt kad tikras playboy’us esi Mirkt
O kad jau geru savybiu pilnas… Galima paalvot kad kalbi apie… na… ja gerew patylesiu… Liežuvis
Sekmes medziokleje!!! Šypsena Ir ziurek nedauzyk paniooshkoms sirdziu Liežuvis
Bučkis

27 metu- buvau prieš 30 m Cha cha
atletiskas- praktiškai Osvensino gyventojasKietas
gražesnis už velnią - Apakęs vien įsivaiduojant ragus ir uodegąŠypsena
ieško - 7 iš eilės zoologijos sodo, pastoviam gyvenimui…Cha cha

Marciux, itariu, kad tu idealus vyras Cha cha
Sitaip tobulai perprasti ir taip taikliai interpretuoti moteru prioritetus… Cha chaCha chaCha cha Nekiekvienas sugebetu (net ir pacios moterys) Cha chaCha cha

Pvz ash shio grajaus net nezhaides ir man idomu…ne visi ji chia zhaide ir pereje … (na bet dauguma) Cha cha P.S. Fotke taj tikraj ispudinga Cha cha

Šypsena

Pritariu

Atsibodęs tai atsibodęs, bet jei žmogus turi fantazijos ir gali kažką įdomaus parodyt - tai kodėl gi ne? Laimingas

Gal jau nebedekit situ GTA: VC screenshotu nes sis geimas jau senai prazaistas ir atsibodes man net nemalonu ziuret i situos screenshotus

Gerai Cha cha