20kkm su T Avensis

vakar popiet laaaabai panasu d4d maciau nuo ausktadvario link vilniaus einanti an tukstancio ir be atvangos visus lenkianti…

visgi 170agGerai, juk nevazinesi kaip su kiausiniaisNeCha cha

177 AG jei jau buti saziningiems.
bet ten buvau ne as.
siaip jau stengiuosi nekristi i akis ir nekvailioti ypac tokiose vietose kaip aukstadvario kelias.

Siaip kai pirkau savo Avensi (99 m), tai turguj ieskodamas radau tik keleta avensiu ir tik dyzeliai, bet kazkodel nekele patikimumo man jie - beje, kiek dyzelio miesto rezimu "ryja"?

Mieste kuro sanaudos panasios i deklaruojamas ty apie 8L (dokumentuose 7.6L).

mano nepatikimom ziniom, mieste 2.2 D-CAT’as ryja apie 8.5
(corolla verso su tuo paciu varikliu - tai 8.5 jau yra oficialus, vienzo darau prielaida, kad avensis universalas ris panasiai tiek pat).

Gali buti - mano miesto rezimas gana specifinis - praktiskai nebunu kamsciuose.

Na, pas mane Corolla su 24t/km. Vienintelis dalykas, kuris biesina, tai vėl pradėjus girgždėti sankaba, bet Autotoja sakė, kad keis, jei išvalymo neužteks. Po išvalymo buvo nutilus, o tik atšalus orui- vėl pradėjo virkaut. Kuriasi kaip ir kūrėsi gerai; Slovakijos, Čekijos kelius ir kalnus atlaikė gerai, kuro nepilnai 5 ltr suėdė per visą kelionės ciklą(2500km), neteko iš Mašina išlipt taburetės formoj- reiškias ir sėdynės neblogos; kai pritrūkom vairuotojų- buvom 5 susėdę su visom slidėm ir bataisCha cha. Vienžo- esmi bais patenkinta, o ypač, apsilankymais degalinėjCha chaGerai Tiesa, užsidėjau purvasargius, pasižiūrėjau gyvai, kad išvaizdos jie baisiai negadina, o šonai gerokai švaresni, tai išlaidauju.

http://img182.imageshack.us/img182/899/img7534cl8.jpg

eee… NekaltasKietasCha cha
ce sestadieni per pietus, t.y. be dvidesimt dvi Nekaltas

Cha cha

niekad nemaniau kad taip sudetinga nusipirkti begimo batelius.