2020 abZvalga

Uztat metu tinginys- Darenas ibb.co/m68MLxR Juokiasi

Rafis paskolos nedave - praradimas Taip

Matyt lieva kretitine istorija, pasitikrino per creditinfo ir ate Cha cha

matyt uzsiprase kostmoso ir neturi ka duot matyt Cha cha uz toki procenta rasciau kaip perskolint is kitur Cha cha

Tai gal prašei 82 t Sąskaitoj tai tik 80

ble, sakiau tinka nuo 50 iki 80 viskas

jis gi zino kaip sunku perekupaut, tai tikrai uz maza procenta perekupui neskolins Ufff

o koks pointas skolintis pas barygą? Kredito istorija mažumėlę šlubuoja?

Bankai isvis neduoda sitam “bizniui”, nesvarbu slubuoja ar ne Šypsena ne, viskas ok, uztenka visko Šypsena butu nebrangiai paimciau, po tokiu isomiu metu… ŠypsenaKrasta yra labai gera vieta neparduot auto Šypsena

RM tu mane aplenkiai… visada tas mano titulas būdavo JuokiasiO su tomu kad pasidalinti kokia ta alga turi būti? Ta vieta as praleidęs Juokiasi

O nebrangiai tai čia kiek?

O ir as pasirodo “sudalyvaves”,“titulu” dalybose Cha cha

Siuskit i paupi man apdovanojima, bet cia laiku suspejau sudalyvaut dar siemet bangoj Cha cha

pilkas,abejoju ar i durke gausis tsu ta priza atgabent Cha cha

tai Algiukas dek cE ta plana- gal aB parems susimetus Ufff

man atrodo algiukui naujiena, kad pas barygas brangiau nei banke/unijoje, nes jis skolina tiems beviltiškiems, kuriems minėtos įstaigos neduoda Cha cha Rafis skėlė kokius 2proc./mėn., algiukas norėjo 2proc./metinių, turbūt taip? Cha cha

Metų alus untappd.com/user/Klester666/checkin/983784100p.s. dar metų sugrįžimas sakyčiau Honda-tm

Man iš alų su skoniu vienintelis Kriekas kartais ir šitas visai įdomus pasirodė

Dalyvavom su žmona Kuro aparatūros virtualioje alaus degustacijoje - eilinįkart pasitvirtinau, koks ne alaus žmogus esu. Cha cha

HC, well, ten du botanikai pusantros val. bandė aiškinti, ką aš turiu pajusti geriant jų alų. Cha cha