2004 "Iki-18" klubo meet'as!!!(Veiksmo vieta: Vilnius; Veiksmo laikas:birzelio 26d (16h.).!)

ot velnias negalesiu,kaip tik darbe busiu…Žliumbia

uj, nznau kaip bus, gal ir negalesiu dalyvautNekaltas gal bent pora dienu pavelintNekaltas

birzelio 25 kito klubo meetas…Nekaltas
Na irasykit su klaustukuŠypsena

PavargęsejPavargęs

Flirtaso as i sarasiuka netelpu???
Žvaigždėir prasyciau 2-tru numeriukuLiežuvisŽvaigždė

jeigu dalyvautu gazuota_varškė BiLiNa or ~FieLD_AnGeL~ tada ir mane prirashykitLabasLiežuvis~

kas ce per salygos?Nekaltas

bet kodel vilnius???

reiktu strategiskai geros vietos: siulyciau kauna, nes i wilniu tiem kas klp gywena tai vapse kiek trenktis. wisiem butu atstumas daugiau maziau vienodas. gaila, bet negalesiu turbut dalyvaut…Žliumbia

isvis ta tarpmiestini reik sewliuose darytCha cha

niuz geraj…wisaj indomu susimeetint booto TaipCha chaTaip~~
tik wat wieta kokia gera parinkit Liežuvis~~
mane i sarashiooka itraukit plz Laimingas~~

Jei netinka kazkas, tai organizuok meeta savo mieste. Kokios bedos?

nebuk tokia agresiviCha cha beto cia turetu buti kazhkas panashaus i grand-tarpmiestinyCha cha

tawo ziniai organizuojamas sawaitgali, bet che bus tik sewliu, o jei snekant apie wiso klubo, tai manyciau reiktu kaune darytNekaltas

as neagresyvi. Jei imasi organizaciniu reikalu Vilnieciai, tai savaime aisku, kad meetas numatomas Vilniuje. jei kazkam kazkas nepatinka, ar nepatogu, tai ko cia zirzia?

Meeto vieta, manau, turi prikalusyti nuo to, kokio miesto atstovai ji organizuoja. jei jau iki kauno nusitrenktu, tai dar 100 kilometru iki Vilniaus tikrai nevirstu keliu i pragaraMirkt

Gali irasheet ir mane,bet nepazhadu,kad 100%,tai gal rasheek su klaustuku? Mirkt siaip 25d. tiktu.

rašyk mani su klaustuku…

Kazkaip paskutiniu metu padaugejo tu klaustuku, butu gerai, jei jie artimiausiu metu dingtu Šypsena
Ramūnėlis, gal tiktu kita diena? 25d. cia tik mazdaug, dar tariames, manau galetume jei ka perkelt i 26d.(sestadienis).
Taip pat ir kitiem.Siulykit kada jum geriau, 25d. ar 26d.?
neatleidžiu, o musu tau neauzteks? Cha cha
Saunu, kad jau nemazai atsirado norinciu gerai praleisti laika.Laukiam kada pagaliau ir kiti prisijungs.

Beje, meet’o vieta juk galit pasiulyti ir jus.Nestokokit ideju Šypsena

Na gal ir ash pasirodyciau,jei darysit ne per mano darbo dinas… tixlinkit data…

As tai cia naujoke…nieko nepazystu Šypsena
Bet kadanors meete vistiek noreciau sudalyvaut! Mirkt

GiNce`, siulyk kada tau 5-tadieni tiktu, galetum i vakara?Ar tau tik 6-tadienis iseitu?
murrke, tai gal sitas meet’as kaip tik tas, i kuri atvarytum?Parasyk jei sutinki. Šypsena