2003 01 25 MEETAS!!! del maikuciu.

ash varau, jei niekas nepasikeis. ir tikrai reiketu prie kablio susitikti nes puse pasiklys eidami i labirinta ar kaip ten vadinasi… ir sakykit tikslia valabnda bu paskui iki 10 val visi rinksisCha chaCha chaCha chaCha cha

Del laiko : siulau 19.00. Kokie butu pasiulymai?

Jo 19:00 man irgi tinka tikiuosi cia galima dalivaut ne tik VIP nariams?

Vilniuus baras"Labirintas" sausio 25diena 19.00val. atsidaro pogrindinis turgus ten bus prekiaujama maikemis-kur ziuri mokesciu inspekcija??Cha chaCha chaCha cha

tikiuos kad atpazinsiu nes nevieno nesu mates gyvaiŠypsena, seip jei ka tai prieikit prie manes jei neatpazinsiu, busiu su sviesiai palaukaisŠypsena. o kada renkates prie kablio?

o as ir negalesiu… Liūdnas

Gerai, tada as uzsakineju stala Labirinte nuo 19 h… Prie kalblio susitinkam 18:45 Cha cha Manau per 15 min visi susirinks… Jei ka busiu su zaliu BOMBERIU ant kurio prie kisenes odinis juodas lopas… Raudonais kerzais, juodom kelnem… Barzdotas Cha cha Dar neissigandot? Juokiasi Nu taip as atrodau Cha cha Seip geras…

reiketu kazkam visus variantus atsispausdint, jei yra galimybes, kaip manot? nes gali buti sunkoka issiaiskinti stilium "nu tas, kur tokiom plonesnem linijom"NekaltasCha cha

o apskritai tai man anksciau truputi geriau butu, bet itariu jau velu pretenzijas reikst… echNustebęs

Ir maisa su dovanom nepamirsk…Seneli SaltiCha chaCha chaCha chaCha cha

Senai jau isdalintos dovanos Cha cha

Skrenda Senis Saltis virs Afrikos ziuri zemyn ir sako savo elniams: skriskim is cia, negeri vaikai - nevalgo…

b;yn xebra man niseis atvaryt turejau namo ishvarytLiūdnas, reikalu yra, ka nuspresit tikiuos viskas normaliai nuspresit ir suderinsit. kai busius in viln tada susitiksiu su kuom nors ish bangos ir susiderinsiu kaip ten su mokejimais ir darymais. jei ka tai kaip nuspresit taip bus gerai. susimatysim veliau

Tai tos maikes jau padarytos ar dar tik tarsites kaip jos turi atrodyti??Ir kiek jos kainuoja jei nepaslaptis??

nu vaikinas, matyt skaitai tik paskutine zinute…PiktasCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha
perskaityk visas zinutes,arba sek ivikiuos, mano tema del logo, viskas aiskiai buvo parasyta…Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

Demesio pasikeitimas! busiu su sviesiom kelnem!!! Sorry… tas reikejo isskalbti Cha cha