200 kbs???

Ar normalu? Tipo ilgai ar greitai?

Girdit, protingi kurmiai, kuo skiriasi šie du padangų nusidėvėjimo indikatoriai?:dropbox.com/s/0mt2vmyx82kxf7t/IMG_1543.jpeg?dl=0

Dr>Man tai labai ilgai atrodo, kad masina 10min normaliai nevažiuoja.

Tai vienas-kada parduot jau reikia, o antras-tai jau antran savininkui-kada ismest.

Sakai, nupirks? Cha cha Kiek šaukti? Cha cha

Gmc, man jis nei šiltas nei šaltas nevažiuoja. Cha cha Sušyla tepalas lėtai, bet saloną šildo gana greitai. Blogai Gerai

vieni “žieminiam” rėžimui, kiti vasariniam

JZHS, aš ne visur precizikos laikaus, o kartais ir prioritetai būna kitur. Cha cha Dėl dėžės aš viską suprantu, patogiau, nei su kuprine nuolatos, čia tik prisiminiau baikerio kostės pretenzijas. Cha chaTriumfų šitų garsas. Girtas Gerai

Auri, nebesikrauk tu del tu indikatoriu. Imeti i fb foti, kaina susigalvok ir lauk i pm zinEliu, dazniausiai i spam skilti sukrenta Cha chaGmc, issipjauk dpf, cipsai, egr ismesk ir prades vaziuot Cha cha

Auri, skirtingoms rinkoms matyt. Ta didzioji mierke 3mm kiek pamenu ir lt - nelegalu. Ta kita mierkė matyt išsivysčiusių šalių/vartotojų mierkė Cha chaPas JZHS trobos architektūra 10 balų GirtasGalima gyventi ir lietuvoj Taip GirtasSPeju tokią pastatyt dabar ir įrengt padoriai kokie 250kg eu, o kur dar sklypas Apakęs Gerai Gerai Gerai

Dr., du klausimai - kiek šaukti 21/40/285 ir kokiose grupėse? Yra padangų grupės kažkokios? Cha cha

Kiek saukt neisivaizduoju. Atsiusiu pakvietima i padangu grupės, paziurek kas kiek dainuoja ir panasiai padainuok Cha cha

o tai autoplius nebe rodiklis kainai nustatyti?

Ačiū. Gerai

huntero bbs su tuo aftopliusu, feisbuke veiksmas dabar… imeciau diskus ir per 5 min iskeliavos, o autopliuse smsai gal uz tiek atiduosi ir pan…

mixed, fb rimtas konkuretas pliusui, nes realiai, aš irgi jaučiu judesi ant fb parduodamoms auto ar dalims. pas pvz dalis tik per fb perku Šypsena daug patogiau

apliuse paieska kur kas lengvesne, jei greitai atsifiltruoti tiksliai ko reikia, pagal matmenis ar pan. ir pasiziureti kainas, palyginti savo ir kitu parduodamus reikalus.

tai FB tik tokia ir nauda dabar jeigu ieskai/parduodi dalis kokias. Daugiau tai-fak.

Pardavimams ar pirkimams fb tai pasaka. O pliusas su savo ta funkcija parasyt pardavejui tai nafyg gaJdys konkretus, bet teliukai gan daznai naudojasi. Auri, imetes dar viena invaita, su 68k nariu.

Auris>Saloną tikrai šildo, šitą pastebėjau. Čia viskas ok. Nevažiavimas tai neturiu mintyje, kad “nivalit”, turiu mintyje, kad spaudi gazą ir ji vos juda Nekaltasdr>Mašinai su 50k rida viską išpjaut Cha cha