20 dalykų, kuriuos verta padaryti per egzaminą, jei žinai, kad vistiek jo neišlaikysi

jau kazkur skaiciau ir net ne karta… Nekaltas

Po tokio elgesio negresia isvezimas i durnyna Baisu?

Cha cha Cha chageras Šypsena

Sitas geras Geraibet ka daryti,kai mano egzamine jokiu klausimu dazniausiai nebuna-reikia groti,dainuoti,rasyti visokius kuriniukscius ir tt…Kas pades tokiais atvejais? Baisu

tv programa visi mokame perskaityti… sugalvotum kazka originalesnio…

Ivule rase:

visada galima pasitelkti gurmaniska avangardo skambesy… Juokiasi Nekaltas pvz groti su visiskai isderintu istrumentu (rimta mina butina)… arba kas kazkoki laiko intervala (kaip galima ilgesni) isgauti viena nata (velgi, rimta mina tiesiog privaloma…) zinomai melodijai dainuojant pritaikyti zodzius islauztus is pirsto… zodziu, tik daugiau improvizacijos! Mirkt

Korniuke,karta per koncerta panasiai padariau-siuolaikiniame kurinyje pradejau truputi ne i tema groti,supratau,kad pameciau teksta,sugrojau viena ilga nata ir sustojau.tai niekas nesuprato,kad as suklydau-mane,kad taip ir turi buti Laimingasbet Tavo patarimais pasinaudosiu butinai.nors noreciau tiketis,kad neteks Mirkt

Jau girdėti Taip

Juokiasi sitas neblogas, reikes pabandyt Šypsena

Gerai Juokiasi Juokiasi.aisku juokas Cha cha per asaras Žliumbia nes dabar gi is tikro sesija Liūdnas Pavargęs

Saunumelis!

GERAS!!! Juokiasi

reiks taip ir padaryt per matiekos egza…

…ivykdzius tokius patarimus…vargu ar paskui bent perlaikyt leistu… Baisu

tas jau neberupetu Cha cha

  1. Užeikite į auditoriją, pasiimkite klausimus, atsisėskite. Po 5 minučių garsiai pasakykite egzaminatoriui: “Aš nesuprantu nė vieno klausimo. Aš lankau visas paskaitas. Kame reikalas? Kas jūs esat? Kur dėstytojas, kuris mums dėstė?” Juokiasi Juokiasi

geras Gerai o siaip gerai pasijuokiau skaitydama Juokiasi