1998m CBR900rr ar YZF R1:kuri geriau pasilikti sau?

aha pas mane irgi dabar yra deforsuotas r1, bet vaziuoja tai puse velnio Šypsena

O del vazinejimo tai as su cat’u daznai iki raudono uzsukdavau ir su r1 ne ka maziau tai darau ir galiu pasakyti per 4 metus su 600-sotke nei karto nieko tam motui nedariau tik keiciau padangas ir stabdziu kaladeles. Aisku jei koks ciuvelis nuperka mota uz 2000$ tai greiciausiai jau jam skylė o poto sako kad nelaiko.As nieko nenoriu pasakyti konkreciai bet kad taip buna tai faktas. Pavyzdziais galima labai daug dalyku pavaizduoti, Vidas per 2 metus sudroze gera cbr’ke, tai dabar jau ir hondos gaidys ane? Taip iseina pagal tave.

Del brolio jau rasiau streetui, ten paskaityk ka as turejau omeny.

O del mano R1 tai apskritai prie ko jis cia? nei pradzioj apie ji buvo kas mineta nei ka…o stovis jo neblogas (as tai sakau dabar), o gal liskoo apie mano mota zino daugiau? Šypsena

Šypsena Y paskaityk mano eilutes…
jokiu tavo konkreciu vietu ner, taciau man tox vaizdas susidare jog pas tave PERFECT viskas ! ir nieko as neiskraipau Taip Labas

Šypsena NU baig too Y. Pas tave ten karbai skylėti, zvaigzdes keistos, ismetimas pilnas skylėtas. Stikliukas uzdetas kad vejo pasipriesinimas mazesnis butu. TAI GI NEREALOOS TIUINGAS!! PX kad ziede mintas, griuves ir biski su remoo parkes, kad tepala ryja. Nusiimk karbona ir paziurek kas po juo Šypsena BET PAS Y NEGALI BOOT NELEDINES YAMNAHOS!!!

Nu po karbono dekoracijom slepiasi piktos duobes aliumo reme (dazhniausiai), nes net reklaminiuose bukletuose apie karboninius "pagrazinimus" rasho: maskuojantis dekoratyvinis skydelis ant remo. Negi desi svori ant remo kad tai yra grazhu??
Ishvis nx chia varyt ant asm reikaloo?
TEMOS PAVADINIMAS:

1998m CBR900rr ar YZF R1:kuri geriau pasilikti sau?

Kas realiai geriau, o ne kas kam labiausiai patinka. Ne del grozio, o del
piktumo. Liskoo Alus

viskas labai paprasta Šypsena visi gaidina R1, o Y vienintelis ji uzstoja. ir jis tikrai nepraleis progos pasakyt gera zodi apie si nerealu motocikla Cha cha isties Y, nepamenu kad butum sakes ka nors bloga apie R1…tai negi jis tox jau tobulas? as taip nemanau. tu sita irgi zinai, bet apie tai visai nekalbi. peace Alus

Liskoo o tu MATEI kas ten yra? ****et visi gali o kaip istikruju buvo tai zino nedaugelis. Ta mota tikrino nevienas meistras, as pats idemiai ziurejau ir nieko niekas nesurado bet va atsiranda liskoo ir pradeda varyti yra taip ir kitaip Piktas Cia yra ZEMA!

is kur tu parovei info apie karbus man labai idomu? arba apie rema? ziede niekas su juo nemine, o buvo tik vienas low side batonas (spoileriai nuejo saibon ir viskas!) Tepalo nixuja neryja, dirba variklis normalei.As pats visus spoilerius ir karbona buvau nemes.Liskoo jau prades meluoti kiek tik gali kad tik apgintu savaja Honda. Beje pastebek kad as apie Hondas nieko nevarau (nors turiu tam pagrinfo dx ir dar daugiau), taciau tu pastoviai kitus motus vadini gaidziais o tas kuri tu turi - pats geriausias.Paziurek i savo postus is salies.

Nx varyti ant kitoo motu as nepagaunu ponto.

TS> zinoma yra minusu visur, R1 taip pat ju turi bet ne tiek kiek cia bandoma burbulais ishpusti.As asmeniskai pamineciau greiciu deze (begiu perjunginejima) ir lengva prieki del ko lengvai kyla ratas ir stabilumo neperdaugiausiai. Visi kiti minusai tai jau kiekvieno zmogaus asmeninis reikalas, kas jam nepatinka ta jis minusu gali ir ivardinti.

MIR DRUZBA ZUVACKA! ŠypsenaLabas Penhause, cia viskuom bandoma yrodyt kas patikimiau , geriau! O ne graziau! Bet kad nuejom iki too temoo, tai cia px! Matyt Y praleido straipsnius apie karbonus ŠypsenaLabas
NU KA HEBRITE O DABAR AS PASAKYSIU KAD R1 GERIAUSIAS!!! KAS PRIES MANE!!!IgnoreŠypsenaLabasAlus J.k

ne nu safsem zajibali! as dabar jum pasakysiu visa tiesa ! mano barskanti shisotke geriausia cia ir fsio ! Šypsena Cha cha
PEACE Alus

visiems lameriams pasakysiu, jog aeroxas pac geriausias Cha cha nixuja jis neryja ir vsio. gali pilt ka tik nori ir vis tiek nixuja nerys Cha chaCha chaCha chaCha cha ir nivalyt Mirkt

ŠypsenaSU PRAEJUSIOM SV KALEDOM IR ARTEJANCIAIS NAUJAIS METAIS LabasAlusMirktGerai

shalom! AlusAlusAlusAlusAlusAlusAlus

Jei pasilikti sau, tai R1, nes RR variklis po 98 metu keitesi du kartus, o R1 tik 2002 ir tai nezymiai.

2 penthauz: parduok abu ir imk chiopa arba endura Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

YAMAHAXXX:ar zinai kad nuo 99m ir 00m R1 yra 200 pakeitimu, pradedant ishore, baigiant varikliu. Sankaba 98m ir 99m skiriasi, greiciu deze taip pat, karbai kitokie. As turejau proga turet 00m R1 ir 98m.
Viskas skiriasi, viskas.

penthauz> nope, variklis ir pakaba visai nepakeisti.Pakeista tik isore siek tiek (spoileriai, tachas, etc) ir siek tiek pailginti 1,2 begiai (kad nesikeltu taip stipriai ant vieneto).Stabdziu diskai minimaliai apkarpyti.Ir viskas

Y: kaip tai nepakeista? Paskaityk press info, o nesakyk ish makaules.
Sakau turiu 2000m varikli, kurio niekas netinka i 98m varikli, gal tik dangteliai. Kad vizualiai atrodo panasiai nereiskia kad viskas tas pats.
Kaip manai, kaip jie istaise greiciu dezes brokus, kai neveike sinchronizavimas?
O tu manai, kad begius pailgino del to, kad kildavo priekis? Šypsena
Ar tai yra blogybe?

o tepalu nekeisdavai Šypsena Cha cha ?

savas daiktas…Cha cha

O ishvis kam keist tepalus? Mirkt geriau vazinet su smala. Be to keist tepala yra brangu, nebent PEMCO pilt. Siaip dar reiketu ir oro filtra kartais paziuret ir pakeist. Bet kam ka nors keist jei gali vaziuot kaip su dnepru? Alus

nu tik poto reikia nesistebeti kad variklis pareina Apakęs