150? norm?

Ačiū. Ir ■■■■■■ Gerai Juokiasi

tu jau seniai isejes. negirdziu ko loji

eina nx koks ten tranzas prie to i8? Paplepėkim Baisus

bbz kazkokios lervos. pirmas google linkas Juokiasi

Stebiu as ta pona is uk kaimo ir galvoju,tikrai gerai kad tokie tipažai išpirdolinti is lt. Kažkoks kakis,bet jau kokia arogancija Juokiasi Jei visi aplinkui durniai, atauše tai gal tu ju centre randiesi? Paplepėkim

dar pora Šuo Juokiasitas rycka cia dr antras acc? Juokiasi

Atsidariau po kurio laiko lt portalus. Tai pzda,vaziuojam toliau, serialas tesiasi, ketvirtas sezonas-Omikron Apsvaigęs JuokiasiJo ,tik ne antras o ketvirtas. Blia vel jam visur priešai ir visi durnEi Cha cha dar SK klube visi kur is taves zvengia yra.mano acc Taip Cha cha

realiai, nenormalus. eik paskaityk dar kokiu senu postu, gal dar ko idomaus atrasi, pasiknaisiok stakant. Juokiasikazkoks nulis is internetu kazka komentuoja Juokiasikostai, tikrai maziau nei is taves Juokiasi

Jauciu uzdarys žostkai AngelasBlia ,paziurejau vasari atims pasporta Baisus Juokiasii gavnopoli neileis Žliumbia Cha chaAjiezus,nieko nesiknaisiojau tiesiog gan daznai ten pasedziu ir pasiskaitineju pletkus Krepšinio kamuolys ziuriu ir ten spizilysc spindž Cha cha

tarkim Juokiasi Žliumbia

Kubiliau, tu tiek šdo priskaldęs per krūvą metų ‘kaip reik gyvent’, kad minus nulis, nors ir saviaks, esti tamsta Be be be aš irgi dr klonS Juokiasi

Nesusireiksmink, nelabai man tu idomus kaip zmogus,nebent kaip pajacas koks JuokiasiPs.kad ir saviaks Cha cha Taip

Visi tokie šventiškai malonūs Cha chaBorka šiandien vakare yra šansų, kad Kalėdas užbanins salos gyventojams.

dropbox.com/s/as4tcrgkrqofcjt/1640019412332.jpg?dl=0Ubgassai,eina tokie kakučiai i tavo mundria aubo? Revizija dariau siukslyne, sakau bbz kur padet Cha cha

A čia kas? Tipo yr bagažnikų be tų tinklo laikiklių ar nesuprantu kas cE? Pas man keturi įmontuoti ir tinklas supakuotas įrankiū tam putoplaste…

Yesuz, kodel visi wilno 2.5 uzdirba? Ar uk visi 5k uzdirba? Cia tiewiog hipotetine visai nebloga alga tiek uk periferijoj, tiek lt sostinej. Man lt nepatinka kad mazai zmoniu apgyvwndinta, is ko isplaukia dideles paslaugu kainos. Va pvz, vidutine alga lt 1000k i rankas, t.y. apie 50e i diena. O va savaitgali keturiu asm seimai nuvaziuot i elementaru baseina, pvz atostogu parkas uz palangos - 70e 3val + ten kokia kukli pica su milkshaku dar 30e. Nu krc per 3h istratini dubvidutinius dienos atlyginimus ne uz kazkoki idomu laiko praleidima, o tiesiog elementaru pasikukturinima/aktyvia pramoga. Uk kai gyvenau, tai ten visos oramogos oagal vidutine alga centus kainuoja. Pamenu atrakcijonu parkas blackpoole sezono metu visa diena zmogui 30£. Nu blyn, bet ten konkretus parkas, pramogos, supynes, piknikai… Lt kazka oanaus jei padaryyu, asmeniui bilieto kaina butu kokie 200e. Su slidinejimo trasom nezinau, bet irgi speju jei pasinuomot iranga ant ****kalnio porai val visos dienos uzdarbis minimum kainuotu Ignoruoju

Pažystamo sūnus karo medikas , atbuvo misiją kažkur Afrikoj. Dabar nuspręndė gyventi ir dirbti Lietuvoje. Pradėjo gauti pasiūlymus iš įvairių savivaldybių. N. Akmenė pasiūlė 6.5 t€ plius butą duoda Vau!

Jo tie laikikliai tinklo. Jei yra tai yra,buč padovanojes.

Remigi, jauciu pisiu i Kauna 9men, busiu paramediks Cha cha bbž aBlinka pakeist. Cha cha

Bidlai padovanok Cha cha pas jį irgi yr, bet paims Cha cha