14k well spent

Nu jau nevarykit, avensis ar tas pats kamris net nestovi prie sios insignijos. Taip, ne premiumas, bet uz japoniskas lupenas zenkliai auksciau.

Man tai opelis toks pats liudesys kaip ir avensis. Camry tikrai geriau Šypsena

pagal reklama, tai uz 29-30K eur, ten gauni tiek, kiek is VW uz 50. bet cia turbut ir viskas.opel.lt/automobiliai/insignia-modeliai/grandsport/apz valga .htmlSi isores spalva spalva skirta tik iliustracijai ir nera galima uzsisakyti Užsispyręs

Taip retrospektyviai žiūrint, Opelis buvo visai rimtas ir populiarus brandas, atstovybių daug, realiai. Bet kažkaip įdomiai anas tapo mažai populiarus pastaruoju metu. Nežinau

su tuo tai užmušė

Juokiasio šiaip opelis visai geras brandas. pvz pirmosios insignios visai ok mašina už varganus 3-4k eu. nu už avencį tai gerokai aukščiau.

na taip cia visi su RR,S8,tesla, Q naujomis vazineja tai insignia nelygis, ple as patapau skoda superb savininku, viskas begu i krumus Cha cha Cha cha gal net isvis isitrint useri bangoje reikia Paplepėkim

Gali nebėgt, aš su ravu Cha cha

kad čia dauguma pasakoriai.

Aš irgi manau, kad transporto priemonės per daug sureikšminamos. Blogai

Auris>Taip, bet čia gi automobilistų (ar bmw’istų) forumas Cha cha

blįat supermamyciu, kada matei paskutini karta apie automobilius diskutuojant Juokiasi

stulpas, ainam i A.B. Skoda forumiuka… oh wait… dropbox.com/s/9n6uunmkpujyuqa/IMG_3595.jpg?dl=0

Avėnas, o tai šitą kažkas nusižiūrėjo iš lankstinuko ir nusidažė pats, nes nepardavė? Juokiasiautotrader.co.uk/classified/advert/new/20201110597145 4Naujoji Insignia ant visai kitos bazės nei sena, teko važiuot su pirmaja gan senai, tai sunku lygint, bet kad tais laikais su savo senuoju Mondeo galejau sulygint tai matyt buvo nekažkas… Cha cha

A-1 aa nu tai as jau ne vienas loxs cia Cha cha Cha cha D:

Dainiau, cia ne tokia spalva Cha cha ir dar pas karaliene buna daznai kad komplektacijos skiriasi, ir spalvos irgi :wink:

A-1 Nu prie Superb ir aš galiu prisiplakt Taip ir tu tokią tradiciją turi: vienodi skaičiai šeimos auto numeriuose Cha cha, ai pas mane dar ir rėmeliai vienodi Cha cha

tai dabar galim pasimatuot kieno superbas krutesnis pagal A.B paniatkes Juokiasi Cha cha Paplepėkim

Cha cha