1350 Nm

cia ir yr ziauriausia kai ciuoce nedirbanti o tu vargsas ari ir uz buta ir uz masina ir uz ciuoce Cha cha

bbd, niekada nedarysiu tokiu makliu su bankais. geriau jau zemes nusipirksiu

ogiz, tai nefig gyvent su tokia Blogai

buta 2kambariu uz 25klt+10klt kosmetinis remontukas,siaip tuo metu su 1.7klt as didesnis “karalius” buvau,nei per pakilima su 3klt Taip

o taviske aria? Cha cha

Maklės įmanomos tik tuomet, kai neturima žalio supratimo, kur yra kišami pinigai. Jei supranti, kaip veikia investiciniai fondai ir panašūs dalykai, pasidomi, į ką jie investuoja, viskas pradeda atrodyti visiškai kitaip. Šypsena

ogiz, maniske dirba

trulikas>tai ir gyvenau,mano bnw mieste vienas is dailesniu buvo,nors kiek ten ju buvo,max 10vnt Cha chakiekviena diena kavines,tusai,tik pirmadieni niekur neidavau,o ir pinigus vejais neleidau,sio to nusipirkau,kas dabar turi verte

Rockefeller>visi negali buti ekonomistais Mirkt

tai va as irgi laukiu kada prades dirbti Šypsena

as dabar laukiu is darbo birzos ismokos ir algos naujako isvakarese Cha cha

dr, kad tie visi dalykai nėra sudėtingi. Skiriasi fondai, skiriasi investavimo principai. Pvz tie, kurie investuoja į kokią Kiniją (bendrai), dar ne vienus metus turės gerą prieaugį. To paties durno TV užtenka pažiūrėt, kad suprastum, koks augimas dabar toj šaly. Bet jis irgi nesitęs amžinai. Šypsena Investavusiems į Rusijas ir t.t…Rusija visuomet buvo rizikinga valstybė Šypsena

man investicijos yra dar nuobodziau uz baznycia

kinijai irgi ateis pzdiec,iki begalybes negali augti. as asmeniskai linkes kisti ne i virtualias vertybes…o siaip neturiu tiek litu,kad zaisti su akcijom,o pirkti akcijas uz 100lt…cia labiau suaugusiuju strateginis zaidimas

Yra viena knyga: Žingsniu toliau už Volstritą (ar kažkaip lb panašiai). Jei kada paklius po ranka, paskaityk. Ten itin paprastai ir visiems suprantamai paaiškinami labai sudėtingi dalykai. Šypsena Pasikeis supratimas, pavėr.

dr, akcijos už ~100lt/mėn yra visai smagus ilgalaikis žaidimas Mirkt

neabejoju,bijau uzsikabliuot Cha cha

as geriau preverzatyvu uzsipirksiu uz ta 100lt Cha cha

paveluotai Cha cha

Jei žinosi (suprasi), ką darai - užsikabliuot čia yra tikrai zjb dalykas. Juokiasi