125cc - klubas padedantis visiems - visada

tema tai Gerai

o 125 teisems tai yra kox ag limitas? ir ar tokiems motams reik technikines? kur uzregint galima?

seip aprilia rs yra ne 35 ag , o 30 ag arba 22 kw. Bent jau mano tech. pase taip parasyta.

O kokia kategorija turi ? ka daro kai pagauna su galingesniu ?

nieko nedaro Šypsena seip ymanoma priparint kad cia 125 cm3 ir nieko nezinau daugiau. Beto ten galima sugalvot kad turi but arba ne daugiau 125 cm3 arba jei daugiau tai kad butu max 15 ag. Mentai nelabai ziuri tas ag .

minskas irgi 125cc Žliumbia

Tai lek su minskeliu i trasa Juokiasi

tipo gyvai matei ar fotke??? Jei gyvai papasakok labiau Šypsena

Nu tie motoroleriai… nu gali… man negaila. Tai vat as dabar galvoju jei mentai neziuri i ag tai zymiai labiau apsimoka imti su 30 ag ir 22 kw Šypsena Ir dar ka norejau pasakyti: vakar maciau elektro markte aprillia rs 1000 tai labai nustebau, gyvai zymiai fysniau atrodo zymiai zymiai Cha cha(nauja Girtas)

Vakar su Yamaha TZR 125 vaziavau… tai traukia tikrai smagiai Laimingas
p.s. radau NSR’a… Tik, kad labai toli nuo manes Žliumbia o atrodo lyg ir neblogai… http://www.autoplius.lt/lt.php/3;search_action;view;urlid;5141;main_li
mit;39
;

jei kam reik info apie 125 aparatus tai va Kietas —> http://www2.arnes.si/~rfink1/podatkiomotorjih/podatkiomotorjih.htm tik ziurint nervuoja muzikele Baisu

Dar norejau paklausti ar Yamaha Tzr 125 turi starteri ?

mldc, labai dekui uz saita, labai geras Gerai Laimingas

Sitie duomenys kokiu tai 1990 metu

o tai kaip dar buna ir kojinis uzvedimas??? Ant 125? Tai *pimp…*nia butu Kietas

seip turiu klausima kodel ponas bleem praeitais mettais rase kad Yamaha TZR yra labiau pasidraskymui???

kiek kainuoja aprilios dusle normalej uztiuninti kad nebutu pirdos garsas?

Rooligen, kas pas tave per dusle? Nes kai pravaziuoji kazkoks idomus garsas.Labas

O tu is kur ? Is vln ? Siaip man geras dede ZIURKEE pagamino, ce jauciu vienas geriausiu 125cc 2T garsu Cha cha

P.S. mano moto jau nebe mano Juokiasi

Ir as papildau 125 cc kluba Šypsena su yamaha Liežuvis Cha chaGirtas

As is panevezio. O tai ka dabar turi? Lyg ir dar nesenia maciau dar vazinejanti.