11okai, ar keitėte savo tvarkaraštį?

aš nors ir norėčiau, neimčiau jos- mokytoja, kuri moko kaip pasirenkamą dalyką NIEKO nemoko Blogai tai ir neverta išvis imti Nekaltas

pas mus nėra rusų kalbos kaip pasirenkamo dalyko. o ir rusų mokytoja pas mus raganaBaisu kažkada darbus mums dėstė - tai mes vos ne į teismus su ja vaikščiojomKanda kita mokytoja yra gera, bet tai niekad nežinosi, kuri pakliusCha cha

aš rugsėjį psichologiją pasiėmiau, rugsėjį ir atsisakiauCha cha

o aš rugsėjį pasiėmiau ir nežadu tokio Gerai dalyko atsisakyt ŠypsenaLiežuvis

tik va, dabar galvoju ką dėl informatikos daryti…gal į A lygį perlėkt Nekaltas

turbūt nuo mokytojos ir nuo to, kaip ji savo dėstomą dalyką moko daug kas priklauso. neturėjau kažkaip tokio noro per psichologiją dirbti daugiau nei per kokią matematiką ir dar grįžus namo namų darbus kelias valandas ruošti. yra ir svarbesnių dalykų man.

as keisiu ispanu kalba i vokieciu,ten taip reikiaMirktsiaip daug pazistamu keite lygius

a pas mus per pacia psichologija darom matieka…Mirkt taip kad labai nuo mokytojo priklauso.
o as ketinau vokieciu atsisakyt bet aaij… nepakenks, tuo labiau akd as nepersimokau… o sita mokytoja pakankamai miela. gal atsisakysiu 12 klasej jei pamoku skaiciaus pritruks kokiai istorijai ar dar kam…Nekaltas

psichologijos namų darbai Apakęs

na tikrai daug kas priklauso nuo mokytojo, nes man negirdėtas dalykas-psichologijos nd darymas Drovus nors gerai pagalvojus, kai mane tai domina, tai matyt ir nd nebūtų kliūtis Mirkt bet grįžtant prie mokytojų, tai pas mus būna tokia pamoka: ateini, paklausai ką šneka (dažnai šneka pavyzdžiais, kas labai palengvina visą supratimą apie oralines stadijas ir t.t)ką nori ir kas domina, tą užsirašai į užrašus Šypsena pati mokytoja yra baigusi psichologiją, ir kaip visi mano pastebėti psichologai ar kiti šios sirties žmonės, labai ramiai ir švelniu balsu šneka, taip kad jos klausytis vienas malonumas Drovus o dar kai 8 pamoka tai po jos tikrai jaučiuosi atsigavus po tų 7 Gerai
dėl tokių mokytojų ir dalykas darosi įdomesnis Taip gaila, kad tau taip nenuskilo Šypsena

na tie namų darbai, kiek girdėjau iš tų, kurie dar vis eina, duoda kelis šaltinius ir reikia sekančiai pamokai paruošti kalbą. taip sakant išdėstai visą pamoką, už mokytoją darbą padirbi, o ji po to tik užduotis per pamokas liepia daryti…
šiaip kaip psichologė ji daug geresnis žmogus nei kaip mokytojaNežinau
nu gal man ir būtų įdomu ta psichologija, bet manau, kad jau ir taip man užtenka tų namų darbų. grįžus 8 valandą vakaro ir taip daug pamokų reikia paruošti, o dar referatus rašyti psichologijos būtų per sunku, o ir noro tokio nėra… norisi ir poilsio visgi.

aš norėjau rugsėjį pasiimt, bet neleido, nes pavaduotoja nebekeitinėjo mūsų tvarkaraščių Blogai
o iš tų, kas eina, tai sakė, jog įdomu. pasėdi, paklausai Mirkt

tai po to gausi man papasakot, ką įdomaus sužinosiMirktApkabinimas

ash tik pas kitas mokytojas prashysiuos pervedama…Cha cha ish dvieju dalyku Liežuvis

okiuz Apkabinimas Mirkt

Oho! Kad pas mus ispanu butu… kazkada zadejo italu padaryt, bet taip ir nesulaukem Nežinau

Tvarkarascio nekeiciau, o jauciu ir neleistu, nes pas mus pavaduotoja tokia Baisu.

jo keisis,bet dabar dar nesibaige semestras

nieko nekeisiu.