100km-4,14e

sian link Rygos tralukas pilnas i3 iš usa nujudejo,dar be remontaciju Gerai

dr - pm negavai?

GMC, kliedesiai visiski, jeigu tokius skaityciau ir tikeciau - isvis nieko nepirkciau ir neparduociau Šypsena

youtube.com/watch?v=XdEhg9JDuEw tipo rip saliarkai?

Mantasgtc> jozita,kns ir tarp klaipedos-palangos.ir pusiaukelėje nuo klaipedos salia nestes

huntero,užejau i pm,ziuriu yr,bet matyt refrešinosi ir nepamačiau…žodziu tlf Cha cha bliamba,nelabai turiu variantu,bet kaina bbd. bandyk kurjerius,abejoju ar puse tiek mokesi

Algirdkeas>Kokie kliedesiai, gi pasiziurek po kiek keliu metu Leafus parduodi ir kiek nauji kainavo Nekaltas Mirkt

Kai turejau subaru 3.0 H6 dujas pyliai jozitoj nuo naujos sistemos, tai net 10.000km nenuvaziavus pradejo trukcioti, ismetineti is duju nuo 3500rpm, nuvariau, tai zmogus kur dejo dujas parode, kokia smala ar kas ten filtre duju susikauputi, purkstukai pusiau uzsikimse. Na viska sutvarke ir pradejau piltis orlen arba statoil, tai taip ir prevaziavau be jokiu bedu dar 30.000km ir pardaviau ta auto.

Gmc, visos mašinos per pirmus 3-4 metus praranda daug labai vertės Šypsena visų pirma, tai tų leaf’ų naujų kainos nesamoningos Šypsena

Algirdekas>Tai apie tai ir kalba. Kad tas Leaf lyginant su jokiu kiskiu nuverteja belekaip, tiek procentiskai, tiek suma. Todel reik jamt keliu metu Cha cha

nu tai kodėl anam poste rašei, kad laiku prastūmiau leafus? kaip tik laiku prastūminėju ir dar tik už vieną turiu rankpinigius Šypsena išvis negrįžę dar jie Šypsena

Todel, kad jau ivyko didziausias nuvertejimas ir jie turi greit iseit Šypsena

bura landynej ne tik karaliene tratina, bBet ir išradimus daro delfi.lt/auto/autonaujienos/unikali-technologija-vilti s-ben zininiams-varikliams.d?id=74764108

alvis atsilieka, jau buvo youtube video

Robis, tu ten birzos makleris buvai. Cha cha kaip ten db susitvarkyt viska, kad neliktum jiems skolingas? *******a mane tie darbai, iseinu uz poros dienu ir dirbt artimiausiu metu, t.y. metu, kitu perspektyvoj, nezadu. Cha cha bet kad tie *****ai nepriskaiciuotu tu psd. reik db uzsiregint? bet nebus xyunios, kad ten pastoviai pas juos vazinet reiks, ir siulys man ala darbus? Juokiasi Juokiasi Juokiasi

bb ten ką siūlys, jei turi aukštąjį išsilivanimą viskas yra px ir paprasta Kietas Šiaip makleris vabalaz pas mus Cha cha

nu turiu tarkim. tai tame ir esme, kad man ir nereikia, kad jie kazka man siulytu. krc kaip ramiai dugnan nusest, kad kokiu mokesciu jie man skaiciuot nepradetu? Cha chaZhukas, pakonsultuok mane, kokia ten eiga tos xyunios visos. Cha cha

Juokiasi

Vabalaz biržoj jau kokie 4 metai kaip nebuvęs Cha cha bet reiks jaučiu nuo kito mėnesio ir man jau vėl eit ten. Tai seni vilkai sako, kad kai klausia kokio darbo nori, reik sakyt, kad sargo Cha cha tai sakė iškart supranta kad dirbt nenori ir nėra tikslo siūlyt išvis Cha cha šiaip pirmus metus nieko ten ir nesiūlo dažniausiai. Į mėnesį ar du nueini atsižymėt ir viskas. Jei ilgiau nei metus būni, tada jau pradeda siuntinėt pas darbdavius. Tu kaip dirbęs, tai tau pusę metų dar ir pinigus mokės

algirdekai, ko taip ilgia eina?