1 dalykas labai nuvyle

Tom4s teisus TaipMan kartais smagu pajausti tuos Ag ir Nm Taip Kitaip imciau 1.5 Prius Gerai ir tai nebutinai reiskia lakstyma Šypsena

Kiek suprantu,tai turejo raumenY spurta,charakteris but pirmam,tiek sporte,tiek gatveje.ps.kaip oriukas gerumo,issukau is darbo,niuru ir tamsu,ivaziavau i miestą, oplia saulyte Gerai

Oras GeraiBet as vistiek jau noriu mazo saltuko ir sniego Taip

dr, suprantamas charakteris būti pirmam sporte ar darbe, nu bet gatvėje nesuprantu Ne Pats nesu iš ramiausių vairuotojų tikrai, bet lenktyniauti nuo kiekvieno šviesoforo kažin ar gausiai protinga Šypsena

ble ble nors mano mersas ima per 7sec, salerka, negaila galiu spaust dugna visada, bet kazkaip isvis nuo sviesaforo max keliu iki 2,5 - 3 stuku apsuku. Daznai buna pacaniukai su kiaulem e38, pasatais b6, audi a6 a8 dyzelinem stojasi salia. Nzn kazkaip man pamoinai su tokiais spausti. Ta prasme, su kuo su tapsi, tuo ir tapsi. Negi dabar su cls pradesi draginti su bulkom visokiom? Cha cha o ant rimtesniu modeliu nepatempiu, nors nelabai ju ir buna, o jei ir buna vadylos dazniausiai i tel ir kitus reikalus iklimpe. Taigi dragam ATA bent jau is mano puses mieste. o trasoj… o ka trasoj? bbz irgi drago nebera - uzsimusi. Taigi, jamam visi 4cilindrius ir vazinejam ant kruziinio greicio 150 max. bet koks 1,6dyzeliukas tiek vaziuoja Šypsena

orelis nusimato geras saindien Taip po darbo grilius ir viskis Girtas

jei pisi biskidaugiau per pedala, dalbajobas uz b6 ar e39 vairo pagalvoja kad tu lenktyniauji… tada **** savo slyva iki max ir tipo bando draginti. Ir tipo jei as vaziuoju taip kaip vaziuoju, jis **** per sona, ir tipo galvoja kad pas ji gamykliskai cipota slyva juda belenkaip Cha cha o jei pisi ir tu per pedala, tai nusiriti iki jo lygio. beje jei pamatyciau savo lygio masina tai padraginciau, bet jei slyva, tai turetu buti 4,4, bumeris benzininis, e60 535 ar 530d. bet dauguma, kad ir kaip keista bebutu, yra 520d 525d 525i 730d, x5 3,0d, a8 3,0tdi, w220 3,2i 3,2cdi, w221 3,0cdi ir t.t. Cha cha o ten pasatai, pezai, sabai, skodos, opeliai, apskritai bet koks modelis nevaziuoja nixuja, tai ka ten dar salerka ant ju gadint? Cha cha

sixeri, man pries save geda. px kas ka galvoja. p.s. tau px ka apie tave galvoja? tipo px kad su pasatu reik pas rimtus dedes vazinet? kad su pagurkliu tokio dydzio vaidentis?.. speju gedos nebutu ir i magzyma nueit be triusiku vpadlu nebutu apsiprekint.

stengiuosi prisitaikyti prie pasnekovo, todel gal taip ir atrodau. Bet realiai, pamatai savo lygi, ziuredamas i pasnekova(aisku jei jis gudrus ir stengiasi prisitaikyti prie pasnekovo). Jei jis tau atrodo durnas, tu ne kitoks Šypsena

nu aisku sixeri kai kalbi su vaiku 3metu amziaus pasakoji apie iq, apie nt, apie cipuotus pasatus… nesugebi prisiorientuot prie pasnekovo Šypsenatas pats su tavim kai kalbu.

As speju kad uz kuklia ~200 Eur suma galima isideti reguliuojama poranki.

As dragais neuzsiimu ir neidomu. Bet kokioj g.vilko gatvej kur galima vaziuot 80, iki tiek ar vos daugiau kartais paspaust nuo sankryzos nematau nieko blogo.