03 11 28 MEETAS +Foto

Busim busim, tik ne su Pink, o su Crazy Angel Apkabinimas
Labas

Liskoo, uzpykau, zinok Piktas

Crazy_Angel sorry Šypsena Bangoj daug cia panasiu nicku ! Gal kaip nors susitarsim del to pykcioNekaltasMirktLaimingasLabas

na gal kaip nors ir susitarsimmm…Nekaltas
0.3 Alus pvz Cha cha ir as atleisiuAngelas

Liskoo, pls mane irashyk. ash ir dalyvausiu.

Ziurke, kaip rimtas (t.y., vedes ir turintis vaiku Cha cha ) vyras namie gers Cha chaCha chaCha chaCha cha

Na ka ir mane reiktu irashyt… Mirkt
p.s. kaip daryt del mano merginu? Šypsena
Ai beje reikia tartis kas paims aparatura kad gera muzika butu ir t.t.? kas cia del shito turetu pergyvent? organizatoriai? gal mes kaskuom padet galetumem…? va mergaiciu paprashyt reiktu kad pora maisu duonos prikeptu Šypsena

Gaila, bet neiseis man prisijungtNežinau
Ta savaitgali esu suplanaves namo vaziuot, tex kito karto palauktiNekaltas, gerai pauzkit!!!AlusAlusTaurėTūsas

JAI SUORGANIZUOJI APARATURA- TAU IR TAVO MERGAITEI IJEJIMAS- FREE
DexteriZ rašė:
Na ka ir mane reiktu irashyt… Mirkt
p.s. kaip daryt del mano merginu? Šypsena
Ai beje reikia tartis kas paims aparatura kad gera muzika butu ir t.t.? kas cia del shito turetu pergyvent? organizatoriai? gal mes kaskuom padet galetumem…? va mergaiciu paprashyt reiktu kad pora maisu duonos prikeptu Šypsena

[/quote]

na jei prie aparaturos dar pora maishu keptos duonos bus tai busi Gerai va tox pacanas Mirkt

beje jei del aparaturos turi tikrai geru pasiulymu, nes mes nelabai pakolkas, labai laukiam liskoo arba man 865085151

Dalyvausiu 28 d.!Šypsena

as rytoj pakalbesiu su vienu biceliu , jis mum cia viena kart padejo kai kashi laimejom, tej isnuomavom autobusa be stogo ta geltona… ir prikrovem i ji 4 kilowatus aparaturos Cha cha uj linksma buvo… Juokiasi tai vat gal ir daba kaska panashaus iseis gaut Šypsena
beje kas gal pafilmuot rengini galesite? taip pat ir pafotkint, juk turi but linksma, reik viska iamzint Cha cha ar ne?

shita galesiu ash padaryti Cha cha

As ir Alibaba dalyvausim (jei neiko pries) o pinigus ar pervesti ar galima i rankas. Jei reikes kokios pagalbos visada prasom. Gal kas kokio viskio noretu galeciau paimti is Duty Free (del saves tai as pasiimsiu). Mano tel. (Erikas) 861211335, Alibaba (Mindaugas)867015474. IkiLabas

ash ir savo fotika pasiimsiu. reiks viska iamzhint Mirkt
o Zilke gal kamera gali paimt?

Gali gali kamera paimti Taip

kaip faina turetu buti Cha cha Cha cha
jau laukiu-nesulaukiu tos 28 dieneles Girtas Cha cha

as tai visgi siulyciau visiems pasidaryt korteles su savo nickais Šypsena ne visiems visi bus pazystami, todel lengviau bus susipazint ir bendraut, zinant vienas kito nicka Laimingas
ka jus i tai?

Galima,
as tai dar turiu is bangos gimtadienio kortele Šypsena

aha, ash ir ish bangos turiu. ji guli knygoje apie photoshopa, kad nepamirshciau kuriam puslapy skaitau Juokiasi
pasiimsiu ja su savim kartu su maudimuku